hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Süper Loto 8 Ocak 2023 sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde!

  Süper Loto 8 Ocak 2023 sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde
  expand

  8 Ocak 2023 Süper Loto sonuçları 1 milyon 373 bin liralık devirli ikramiye tutarı bulunan şans oyununda bugünün kazandıran rakamlarını gösterecek. Şans oyunu tutkunları canlı çekilişte kazandıran sayıları öğrenebilecekler. Peki, Süper Loto 8 Ocak 2023 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında yer alacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Haftanın son Süper Loto oyunu çekilişinde gözler bugünün kazandıran sayılarında olacak. Talihli adayları canlı yayında tespit edilecek olan 6 talihli numarayı doğru olarak tahmin ederse büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gereken tüm detaylar…

  8 OCAK 2023 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Süper Loto çekilişi pazar günü saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

  Haftanın üçüncü çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

  Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 4 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow