Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuçları 22 Kasım 2020! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuçları 22 Kasım 2020! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuçları 22 Kasım 2020! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

22 Kasım Süper Loto sonuçları şans oyunu severler tarafından merak ediliyor. Heyecanla beklenen Süper Loto sonuçları Milli Piyango TV YouTube hesabından açıklandı. Süper Loto’da bugünkü çekilişindeki şanslı rakamlar Milli Piyango Online resmi sitesinden duyuruldu. Milli Piyango Online web sitesinden canlı çekiliş ile duyurulan 22 Kasım Süper Loto sonuçları ve kazanan numaraları en çok araştırılan konuların başında yer alıyor. İşte 22 Kasım Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

22 Kasım Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandı. Süper Loto sonuçlarında şanslı rakamlar belli oldu. Süper Loto sonuçları Milli Piyango Online üzerinden duyuruldu. İşte Süper Loto bilet sorgulama ekranı!

Süper Loto sonuçları 22 Kasım

22 Kasım Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandı.
Süper Loto sonuçlarında şanslı rakamlar belli oldu.

İşte kazandıran rakamlar:

SON ÇEKİLİŞ SONUCU

Çekiliş no: 49

22/11/2020 - 21:30

6  -15 -22 -24 -37 -44


Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı 

Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

https://www.millipiyangoonline.com/super-loto

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.