hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Süper Loto'da çekiliş gerçekleşti! 22 Kasım Süper Loto sonuçları millipiyangoonline.com sorgulama ekranında!

  Süper Lotoda çekiliş gerçekleşti 22 Kasım Süper Loto sonuçları millipiyangoonline.com sorgulama ekranında
  expand

  Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı yayınlandı. Süper Loto’nun bugünkü çekilişinde yaklaşık 14 MİLYON TL'lik büyük ikramiye var. Süper Loto sonuçları 22 Kasım Milli Piyango Online web sitesinden resmi olarak açıklanacak. Süper Loto'nun son yapılan çekilişinde büyük ikramiyeyi bilen olmamıştı. Peki, 22 Kasım Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Süper Loto 22 Kasım sonuçlarını Milli Piyango Online bilet sorgulama işlemlerinizi, Süper Loto çekiliş sonucu açıklandıktan sonra haberimizde yer alan Milli Piyango Online bilet sorgulama ekranından yapabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  22 Kasım 2020 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleştirildi. 19 Kasım tarihinde yapılan Süper Loto çekilişini bilen olmamıştı. Hal böyle olunca da heyecan arttı.
  Süper Loto'da sonuçlar belli oldu! İşte kazandıran rakamlar

  Süper Loto saat kaçta çekiliyor?

  Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 22 Kasım Pazar (bu akşam) saat 21:30’da yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 19 Kasım tarihinde çekilişi gerçekleşen Süper Loto’yu bilen olmamıştı. 

  DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE

  13.878.259 TL


  Süper Loto oynamanın kuralları neler?

  Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

  İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.
  Süper Lotoda çekiliş gerçekleşti 22 Kasım Süper Loto sonuçları millipiyangoonline.com sorgulama ekranında


  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow