hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Süper Loto çekilişi gerçekleşti! Sonuç sorgulama ekranı MilliPiyangoOnline'da!

  Süper Loto çekilişi gerçekleşti Sonuç sorgulama ekranı MilliPiyangoOnlineda
  expand

  Süper Loto çekilişi 21:30'dag gerçekleşti. Merakla beklenen, Süper Loto çekilişi Milli Piyango TV YouTube hesabından çekiliş canlı yayınlandı. Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları erişime açıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  3 Kasım 2020 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleştirildi. 1 Kasım tarihinde yapılan Süper Loto çekilişini bilen çıkmamıştı. İkramiyenin devir etmesi bu hafta umutları yeşertti. Hal böyle olunca da heyecan arttı.

  Süper Loto sonuçları Milli Piyango Online üzerinden duyuruldu. 


  https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/cekilis-sonuclari.41.2020


  Süper Loto çekilişi gerçekleşti Sonuç sorgulama ekranı MilliPiyangoOnlineda

  Süper Loto saat kaçta?

  Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 3 Kasım Salı (bu akşam) saat 21:30’da yapılacak. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 1 Kasım tarihinde çekilişi gerçekleşen Süper Loto’yu bilen olmamıştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Süper Loto oynamanın kuralları neler?

  Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

  İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

  Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.
  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow