hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Süper Loto’da heyecanlı bekleyiş! Süper Loto devretti mi? 1 Kasım Süper Loto ikramiye ne kadar?

  Süper Loto’da heyecanlı bekleyiş Süper Loto devretti mi 1 Kasım Süper Loto ikramiye ne kadar
  expand

  1 Kasım akşamı gerçekleşecek olan çekilişle birlikte Süper Loto sonuçları belli olacak. Süper Loto'nun geçen gün yapılan çekilişinde büyük ikramiyeyi bilen çıkmadı ve Süper Loto büyük ikramiyesi devir etti. Peki, 1 Kasım Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Süper Loto 1 Kasım sonuçlarını Milli Piyango Online bilet sorgulama işlemlerinizi, Süper Loto çekiliş sonucu açıklandıktan sonra haberimizde yer alan Milli Piyango Online bilet sorgulama ekranından yapabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1 Kasım 2020 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleştirilecek. 29 Ekim tarihinde yapılan Süper Loto çekilişini bilen çıkmamıştı. İkramiyenin devir etmesi bu hafta umutları yeşertti. Hal böyle olunca da heyecan arttı.

  DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE

  34.346.612

  Süper Loto saat kaçta?

  Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 1 Kasım Pazar (bu akşam) saat 21:30’da yapılacak. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 29 Ekim tarihinde çekilişi gerçekleşen Süper Loto’yu bilen olmamıştı.

  Süper Loto oynamanın kuralları neler?

  Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

  İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

  Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

  Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

  Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow