Thodex reklamında oynayan ünlüler kimler?

Thodex reklamında oynayan ünlüler kimler?

Thodex reklamında oynayan ünlüler kimler?

Global kripto para alım satım platformu Thodex hakkında detaylar gündem oldu. Birkaç günlük bakım çalışması yapılıyor denilip hesaplara erişim engellenince Thodex hakkında detaylar merak edilmeye başladı. Geçtiğimiz dönemde ise birçok ünlü isim Thodex reklamında oynamıştı. Peki, Thodex reklamında oynayan ünlüler kimler? Reklamda oynayan ünlülerin ne açıklama yapacağı merak ediliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Türkiye’nin en büyük üçüncü kripto para borsası Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer, siteyi kapatıp yurt dışına çıktığı iddialarından sonra gündem oldu. Thodex’in verilerine bakıldığında 400 bin üyesinin 391 bininin ise aktif olarak işlem yaptığı tespit edildi. Aylık olarak 8-13 milyar dolar arasında işlem yapıldığı bilinen Thodex’te yatırımcıların kaybının 2 ile 10 milyar dolar arası olduğu iddia ediliyor. Bu gelişmeler yaşanırken diğer tarafta Thodex reklamında oynayan ünlüler de merak edildi. Peki, Thodex reklamında oynayan ünlüler kimler?

Son dönemin en çok konuşulan konularından biri de kripto paralar. Thodex Türkiye’nin ABD’den lisans alan ilk global kripto para şirketi. Yatırımcılarına iki milyon Dogecoin dağıtacağını söyleyen Thodex’in, bu açıklamasıyla ne kadar müşteri çekti bilinmiyor. Thodex, uzun süre para çekilememesi ve hesaplara müdahale edilememesi şikayetleriyle gündemde. Şikayetler üzerine, dün “Son zamanlarda borsamızda yaşanan çekim sorunları nedeniyle 20.04.2021 saat itibari ile planlı bakım çalışması yapılacak ve çalışma yaklaşık 6 saat sürecektir. Bakım çalışmamızın ardından, tüm sorunları gidermiş şekilde yeniden hizmetinizde olacağız” açıklaması yaptı. Öte yandan, mağduriyetini sosyal medyadan dile getiren kitle, Thodex reklamlarında yer alan ünlülere de sitem etmeye başladı.

THODEX REKLAMINDA OYNAYAN ÜNLÜLER KİMLER?

Pınar Deniz, Mine Tugay, Özge Ulusoy, Ebru Şallı, Bahar Şahin, Simge, Zeynep Demirel ve Deren Talu