hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  TMSF üç varlığı satışa çıkardı

  TMSF üç varlığı satışa çıkardı
  expand

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlara göre üç varlığı toplamda 196,8 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkardı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlarına göre, Gürmed Tıbbi ve Teknolojik Sistemler Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Garnet Tıbbi ve Teknolojik Sistemler Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ile Ekipsan Ticari ve İktisadi Bütünlüğü satışa çıkarıldı.

  Gürmed Tıbbi ve Teknolojik Sistemler Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ile Garnet Tıbbi ve Teknolojik Sistemler Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için belirlenen muhammen bedel 46 milyon 700 bin lira olarak belirlendi. Bu iki bütünlüğün ihalesi 24 Temmuz saat 14.30'da yapılacak.

  Ekipsan Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün muhammen bedeli ise 150 milyon 100 bin lira olarak belirlendi. Bu bütünlüğün ihalesi ise 24 Temmuz saat 11.00'de gerçekleştirilecek.

  İhalelere katılım için son teklif verme süresi 23 Temmuz saat 16.00'ya kadar olup, teklifler kapalı zarf usulüyle alınacak. TMSF'nin İstanbul'daki konferans salonunda kapalı zarfların açılmasıyla başlayacak ihalelerde, açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi oluşturulduktan sonra açık artırma aşamasına geçilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow