Romantik Bir Tatil için Balayı Villaları Evinikirala’da!

Romantik Bir Tatil için Balayı Villaları Evinikirala’da!

Yeni yerler keşfetmenin kişiye verdiği huzurdan daha iyi bir şey varsa o da bunu sevdiğiniz ve hayatınızı birlikte geçireceğiniz birisiyle paylaşmaktır. Bu bakımdan balayı, sadece bir tatil değildir; evlilik gibi uzun bir yolda yürümeye niyet eden her çiftin ihtiyacı olan iyi bir başlangıç noktasıdır. Bu başlangıç noktasının ise mükemmel planlanması, özellikle konaklamanın kusursuz olması gerekir.

Çiftlerin birbirini daha iyi tanımaya başladığı balayında, rahatsız ve gürültülü bir konaklama istenecek en son şeydir. Sessizlik, doğa ile baş başa, sadece çiftlere özel bir alan, balayı için kusursuz konaklamanın en önemli noktasıdır. Tatil sadece gezilen yerlerle sınırlı kalmayan, konaklanan yerde de devam etmesi gereken bir zaman olduğu için kalabalık oteller, sürekli çalan kapılar ya da dip dibe olan odalardaki sesler balayını mahvedebilir.

Evini Kirala, harika bir balayı geçirmeniz için gereken her şeye sahiptir. Doğa ile iç içe villalar sayesinde istenirse jakuzi ve havuz seçeneği olan dubleks ya da tripleks evlerle, çiftlerin mahremini koruyan gözlerden uzak yapılar hizmete sunulmaktadır. Her mevsim ayrı güzel olan villalar sayesinde balayı tatilinizi unutulmaz anılarla doldurabilir, harika başlangıçlara imza atabilirsiniz.

Evini Kirala Sayesinde Balayı Yapmak için Her Mevsim Harikadır!

Aşkın zamanı olmadığı gibi balayının da zamanı yoktur. Yaz ya da kış, sizlere mükemmel bir balayı villası Evini Kirala sitesinde hazır bulunmaktadır. Bodrum, Marmaris, Datça ve Muğla – Antalya arasında, nice tatil beldesinde, geniş bir ağı bulunan Evini Kirala hem kış hem de yaz için uygun balayı evlerini çiftler için özel olarak hazırlamıştır. Balayı villaları, her mevsim ayrı güzel olmasının yanında, pek çok önemli özelliğe de sahiptir.
Balayı villalarında, havuz ya da jakuzi kesinlikle dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Seçenekler arasında, kış balayı için, kapalı ısıtmalı jakuzili iç havuz ve evin istenilen sıcaklıkta olmasını sağlayacak uygun tesisatlar bulunmaktadır. Ayrıca balayı villalarında, deniz ve konuma göre adalar manzarası bulunan ya da tamamen doğa manzarasına nazır evler bulunmaktadır.
Hastalıkta Sağlıkta Evini Kirala Her Zaman Yanınızda!

Tüm dünyanın yaşadığı felaket, Covid 19, en güzel anıları elinizden almasın diye Evini Kirala önemli adımlar atmıştır. Günlük ve haftalık temizliklerin yanında, dezenfekte sistemine geçen Evini Kirala, hastalıkta ve sağlıkta size güzel bir tatil imkânı sunmaktadır.

Evini Kirala’nın tüm villaları, düzenli aralıklarla dezenfekte edilmekte, günlük olarak, çiftler rahatsız edilmeden bahçe, havuz ve dış mekân temizliği yapılmaktadır. Villa içindeki tüm eşyalar ve malzemeler çiftler eve giriş yapmadan temizlenmekte ardından dezenfekte edilmektedir. Otellere göre daha güvenli hale getirilen balayı villalarının en önemli özelliği sadece size özel olmasıdır.

Otellerde, insan sirkülasyonu oldukça fazladır. Asansör, merdiven, açık büfe gibi ortak ve kullanılması zorunlu alanların fazlalığı oteller ne kadar oda temizliği yaparsa yapsın, hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Üstelik sosyal alanlarda maske takılmasının zorunlu olması bu duruma maalesef engel olmamaktadır çünkü yemek alanlarında maske takmak mümkün değildir. Evini Kirala’nın sunduğu en önemli avantaj, bu insan selinden uzak, sadece çiftlerin olduğu bir villa sağlamasıdır. Maske takmak ya da sürekli temas zorunluluğunu ortadan kaldıran Evini Kirala Balayı Villaları, tatil için olabilecek en güvenli mekanlardır.

*BU BİR İLANDIR..

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS