hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranları ne kadar, faizler yüzde kaç? Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank

  Taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranları ne kadar, faizler yüzde kaç Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank
  expand

  Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın konut kredisi faiz oranları indirimi sonrası konut kredisi kullanmak isteyen kişiler kamu bankalarına yönelmeye başladı. Peki, bankaların güncel taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranları ne durumda? İşte banka banka kredi faizleri…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kamu bankalarından ya da özel bankalardan kredi kullanmak isteyen kişiler bankaların kredi faiz oranlarını araştırmayı sürdürüyor. CNN TÜRK’ün “kredi hesaplama” sayfası üzerinden miktar girilerek hangi bankanın ne kadar faiz oranı verdiği karşılaştırmalı olarak kullanıcının bilgisine sunuluyor. İşte hesaplama yapmak isteyen kişilerin bilmesi gerekenler…

  İHTİYAÇ, KONUT, TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI NE KADAR, YÜZDE KAÇ?

  Hangikredi.com verilerini esas alarak hesaplama yapmak isteyen kişiler istediği kredi türünü seçip miktarı girerek kolayca banka karşılaştırması yapabilirler.

  KREDİ FAİZ ORANLARI HESAPLAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

  KONUT KREDİSİ FAİZLERİ DÜŞTÜ MÜ?

  Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank tarafından yapılan ortak açıklamada, 22 Ekim itibarıyla kurumsal kredi faiz oranlarında ürün ve vade yapısına göre 200 baz puana kadar indirim yapıldığı belirtildi.

  HALKBANK, VAKIFBANK, ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

  Konut kredileri faiz oranlarında ise 26 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere 1 milyon TL altı tutarlarda yüzde 1,29, 1 milyon TL üzerindeki tutarlarda yüzde 1,34 faiz oranlarının uygulanmaya başlanacağı bildirilen açıklamada, "Bankalarımız, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ülkemiz ekonomisinin ve istihdamının güçlendirilmesine katkı sağlamaya, müşterilerimizin ve firmalarımızın yanında olmaya devam edecektir." ifadelerine yer verildi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow