Sinan Akyüz'ün yeni romanı "Aşk Başka Evde"

Sinan Akyüz'ün yeni romanı "Aşk Başka Evde"

Sinan Akyüz'ün kaleme aldığı yeni kitabı Aşk Başka Evde, okuruyla buluştu. Roman gerçek bir hikâyeden yola çıkarak okuru; aşkı, evliliği ve ilişkileri sorgulamaya çağırıyor.

Gerçek hayat hikâyelerinin izini sürerek romanlarının çatısını kuran Sinan Akyüz bu defa aşkı merkeze alıyor. "Aşk ecel gibidir, geldi mi kaçamazsın" diyen Sinan Akyüz’ün yeni kitabı Aşk Başka Evde Alfa Yayınları tarafından yayınlandı. Okuyucu bu kitapta aşka dair kalıpları yeniden sorgularken başkasının penceresinden de aşkın anlamına ortak olacak. 


Nihat Doğan hakkında suç duyurusu


Kitabın arka kapağında ise şu cümleler yer alıyor:


“… Herkes annesinin, babasının biricik kızıdır. Hiç kimse bir gün metres olabileceğini aklına dahi getirmez. Kader mi bu hale getirir, aptallık mı, yoksa aşk mı bilinmez ama metres olmak büyük bir yüktür, taşınması güç bir etikettir. Mutluluktan çok acıdır. Bir kadın bunu ancak metres olduğunda anlar…”


Genç ve güzel Eylül bir gün aşkı bulduğunda bunun hayatının en büyük sınavı olacağını hiç düşünmemişti. Saruhan, aşkın peşinden giderken yeniden hayallerini bulduğunu ve yeniden kendi olduğunu fark ettiğinde bir seçim yapmak zorunda olacağını hiç tahmin edememişti. Bir fotoğrafla tüm mutluluğu elinden alınan Asuman ise aşkı nerede bıraktığını hiç bilememişti: “Herkesin başına gelebileceğini ama benim başıma böyle bir şeyin gelmeyeceğini düşünmüştüm. Meğerse ne kadar aptal bir düşünceymiş bu.”


“Metres yuva yıkan mıdır, yoksa yuvayı ayakta tutan mı?” sorusuna cevap arayan Sinan Akyüz, yine gerçek bir hikâyeden yola çıkarak bizi; aşkı, evliliği ve ilişkileri sorgulamaya çağırıyor.


İncir Kuşları, Piruze-Şam’da Bir Türk Gelin gibi çok okunan kitapların yazarı Sinan Akyüz’ün kaleminden aşk ve aşkı arayanlar üzerine sarsıcı bir roman: Aşk Başka Evde..."


Ahmet Hakan'dan Nihat Doğan'a 'Medya maymunu' 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS