hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (04-06-2024)

  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde az bulutlu, güneşli bir gökyüzü hakim. Sıcaklık İstanbul’da 31, Edirne ve Bursa’da 38, Kocaeli’de 37 derecelerde ölçülüyor. Çarşamba günü sıcaklıkların 30-35 derece aralığına çekilmesi bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde hava güneşli. İç kentlerde zaman zaman yerel yağışlar da görülebiliyor. Sıcaklık İzmir'de 36, Denizli'de 40, Muğla'da 37, Afyonkarahisar'da 31 derecelerde ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde güneşli ve sıcak bir hava hakim. Antalya'da 35 derece ölçülen sıcaklık Adana'da 42, Kahramanmaraş'ta 40, Hatay'da 39 derecelere kadar çıkıyor.

  İç Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve az bulutlu. Eskişehir ve çevrelerinde yerel yağışlar da görülebilir. Sıcaklık ise bölgede yaklaşık 30 ile 35 derece arasında seyrediyor.

  Karadeniz Bölgesinde gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık Bolu'da 33, Samsun'da 27, Trabzon'da 25 derecelerde ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin batı kesimlerinde güneşli bir gökyüzü hakim. Kuzey kesimlerinde ise parçalı bulutlar görülürken güneyde sağanak yağışlar etkili oluyor. Günün en yüksek sıcaklıkları Kars'ta 26, Malatya ve Elazığ'da 35, Hakkari'de 27 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde açık, güneşli bir gökyüzü görülüyor. Bölgede sıcaklıklar yüksek seyrediyor, 39-40 derecelerde sıcaklık ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR