Hava Durumu (07-03-2021)

Hava Durumu (07-03-2021)

Doğu Anadolu bölgesinde Erzurum ve Hakkari dolaylarında kar yağışı bekleniyor. Batı Karadeniz’de ve İç Anadolu bölgesinin doğu kesimlerinde karla karışık yağmur görülebilir. Marmara bölgesinde İstanbul ve Kocaeli dolaylarında, Akdeniz bölgesinde ise Adana çevresinde yağmur bekleniyor. Rüzgar; Karadeniz ve Marmara denizinde orta kuvvetin üzerinde, Ege ve Akdeniz’de ise orta kuvvette seyredecek.

İstanbul’da yağmur bekleniyor, sıcaklık 9 derece, pazartesi günü sis görülebilir. Ankara’da yer yer yağmur görülebilir, sıcaklık 8 derece. İzmir’de gökyüzü çok bulutlu, sıcaklık 17 derece. Bursa’da bulutlar artıyor, sıcaklık 9 derece.

Marmara bölgesinde Kocaeli dolaylarında yağmur bekleniyor. Pazartesi günü Edirne-Kocaeli-Çanakkale çevresinde sis görülebilir.

Ege bölgesinde yer yer yağmur bekleniyor.  Salı günü bölge geneli bulutlu.

Akdeniz bölgesinde Adana ve Hatay çevresinde yağmur görülebilir. Yağışlar Adana ve Hatay’da pazartesi günü de devam ederken; Salı günü bölge genelinde etkisini gösterebilir.

İç Anadolu bölgesinde Eskişehir-Kayseri-Sivas dolaylarında karla karışık yağmur bekleniyor.  3 günlük tahminlere göre başka yağış beklenmiyor.

Karadeniz bölgesinde Bolu-Gümüşhane dolaylarında karla karışık yağmur görülebilir, Samsun ve Trabzon çevresinde yağmur bekleniyor.

Doğu Anadolu bölgesinde Kars-Erzurum-Hakkari dolaylarında kar yağışı bekleniyor. Yağışlar pazartesi günü de etkisini sürdürebilir.

Güneydoğu Anadolu bölgesinde Diyarbakır-Siirt ve Mardin çevresinde yağmur görülebilir.  Yağmurun pazartesi günü de devam edeceği tahmin ediliyor.

Doğu Anadolu bölgesinde Erzurum ve Hakkari dolaylarında kar yağışı bekleniyor. Batı Karadeniz’de ve İç Anadolu bölgesinin doğu kesimlerinde karla karışık yağmur görülebilir. Marmara bölgesinde İstanbul ve Kocaeli dolaylarında, Akdeniz bölgesinde ise Adana çevresinde yağmur bekleniyor.

İstanbul’da yağmur bekleniyor, sıcaklık 9 derece. Ankara’da yer yer yağmur görülebilir, sıcaklık 8 derece. İzmir’de gökyüzü çok bulutlu, sıcaklık 17 derece. Bursa’da bulutlar artıyor, sıcaklık 9 derece.

Marmara bölgesinde Kocaeli dolaylarında yağmur görülebilir. Ege bölgesinde yer yer yağmur bekleniyor.

Akdeniz bölgesinde Adana ve Hatay çevresinde yağmur görülebilir. İç Anadolu bölgesinde Eskişehir-Kayseri-Sivas dolaylarında karla karışık yağmur bekleniyor. 

Karadeniz bölgesinde Bolu-Gümüşhane dolaylarında karla karışık yağmur görülebilir.

Doğu Anadolu bölgesinde Kars-Erzurum-Hakkari dolaylarında kar yağışı bekleniyor. Güneydoğu Anadolu bölgesinde Diyarbakır ve Mardin çevresinde yağmur görülebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS