hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (07-03-2023)

  Hava Durumu (07-03-2023)
  expand

  Marmara Bölgesinde hava bulutlu ve yer yer sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede en yüksek 16-17 derecelerde ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde gökyüzü durumunu koruyor ancak sıcaklıklar yükseliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. İzmir dolaylarında 15 derecenin de üzerine çıkıyor.

  Akdeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Adana, Hatay ve Osmaniye’de sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık bölgede genellikle 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba ve Perşembe günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinde gökyüzü parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Ankara ve Sivas’ta 13, Eskişehir’de 14, Kayseri’de 15 derece ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinin batı kentleri sağanak yağışlı, bölgenin kalanı ise parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzüne sahip. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba günü yer yer 15 derecenin üzerine çıkıyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey ve güney kesimlerinde bulutlu ve yağışlı bir hava görülüyor. Batı kentlerde ise gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık Malatya ve Elazığ’da en yüksek 14 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Gaziantep ve Diyarbakır’da 18, Şanlıurfa’da 19, Adıyaman’da 17 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR