hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (16-11-2021)

  Hava Durumu (16-11-2021)
  expand

  Hava sıcaklıkları kuzey ve doğu kesimlerde azalacak ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredecek. Marmara, İç Ege, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’da sisli bir hava var. Yağış Orta ve Doğu Karadeniz’de bekleniyor. Yurdun kalanında ise güneş görülüyor. Orta ve Güney Ege ile Akdeniz kıyılarında rüzgar orta kuvvet ve altında esiyor. Kuzey Ege, Marmara ve Karadeniz’de ise orta kuvvetin üzerinde esmesi bekleniyor. Zaman zaman Batı Karadeniz ile Marmara’da fırtına şeklinde de esebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Marmara Bölgesinde gece ve sabah saatlerinde sis hakim. Gün içinde hava parçalı bulutlu. Sıcaklık İstanbul’da 15, Edirne’de 14 derece.

  Ege Bölgesinde gökyüzü az bulutlu. İç kesimlerde sis etkili olabilir. Sıcaklık kıyı kesimlerde 20 derecenin üzerinde ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde önümüzdeki üç günlük dönemde güneş görülüyor. Sıcaklık bölge genelinde 24-25 derecelerde ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde sis etkili. Çarşamba ve Perşembe günü de sis etkisini sürdürecek. Sıcaklık Eskişehir’de 12, Kayseri ve Sivas’ta 11 derece.

  Orta ve Doğu Karadeniz’de yağış var. Batı Karadeniz’de ise sis görülüyor. Yağış Çarşamba gününe kalmıyor, hava açıyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı bulutlu. Gece ve sabah saatleri sisli. Çarşamba ve Perşembe günü de durum benzer şekilde olacak. Sıcaklık Erzurum’da 8, Malatya’da 16 derece.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde önümüzdeki üç günlük dönemde hava az bulutlu. Sıcaklık Gaziantep’te  21, Diyarbakır’da 20 derece.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR