hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (19-02-2024)

  Hava Durumu (19-02-2024)
  expand
  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim. Sıcaklık bölgede genellikle 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Salı günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık iç kentlerde 7-8, kıyı kesimlerde ise 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde yağışlı havanın etkisi doğu kentlerde devam ediyor. Sıcaklık Antalya ve Adana'da 20, Kahramanmaraş'ta 14, Hatay'da 13 derece ölçülüyor.

  İç Anadolu Bölgesinde bulutlu bir hava var. Sıcaklık bölgede genellikle 5 ile 10 derece arasında seyrediyor. Gece ise sıcaklıklar 0 derece altına iniyor.

  Karadeniz Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı hava görülmeye devam ediyor Sıcaklık ise Bolu'da 8, Samsun'da 11, Trabzon'da 12 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin güney kesimlerinde kar yağışları etkili oluyor. Bölgenin kalanında hava çok bulutlu. Günün en yüksek sıcaklıkları Kars'ta 4, Malatya ve Elazığ'da 10, Hakkari'de 6 derece ölçülüyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulutlu ve yer yer yağışlı bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında seyrediyor. Salı günü ise bölgede yağışların etkisini yitirmesi bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow