hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (24-03-2023)

  Hava Durumu (24-03-2023)
  expand

  Marmara Bölgesinde yağış kesildi, parçalı bulutlu bir hava görülüyor. Sıcaklık bölgede 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor. Cumartesi günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzü hakim. Sıcaklık iç kentlerde 14-15 derecelerde, kıyı kesimlerde ise 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde gökyüzü çok bulutlu. Kahramanmaraş dolaylarında sağanak yağış da etkili oluyor. Sıcaklık Adana’da 23, Kahramanmaraş’ta 18, Hatay’da 22 derece ölçülüyor. Yağışlar hafta sonu kuvvetlenerek orta ve doğu kentlere yayılıyor.

  İç Anadolu Bölgesinde hava bulutlu. Doğu kentlerde yağmur da görülüyor. Sıcaklık yağışlı alanda 12-13, batı kentlerde ise 14-15 derecelerde ölçülüyor.

  Karadeniz Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava hakim. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Bölge hafta sonunu da benzer bir hava durumuyla geçiriyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin geneli yağmurlu. Sıcaklık Malatya ve Elazığ dolaylarında en yüksek 15-16 derecelerde ölçülüyor. Cumartesi günü bu alanda sıcaklık birkaç derece düşecek, yağışlar ise kuvvetlenecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi kuvvetli sağanak yağışların etkisi altında. Sıcaklık Gaziantep’te 16, Diyarbakır’da 18, Şanlıurfa’da 20, Adıyaman’da 17 derece ölçülüyor. Yağışların yeni hafta başına kadar devam etmesi bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR