{$ day.Temps.HighTemp $} °

Hava Durumu (25-06-2021)

Hava Durumu (25-06-2021)

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu hariç tüm bölgelerde yer yer yağış görülecek. Hava sıcaklıkları Türkiye genelinde mevsim normalleri üzerinde seyrediyor. Meteoroloji verilerine göre denizlerde fırtına beklenmiyor. Rüzgar; Karadeniz, Marmara ve Ege'de genellikle kuzey yönlerden, Akdeniz'de genellikle güney yönlerden orta ara sıra kuvvetli esecek. İstanbul, Bursa ve Ankara'da sağanak yağmur etkili olurken İzmir'de güneşli bir hava görülecek. Hava sıcaklıkları İstanbul'da 28, Ankara'da 29, İzmir'de 36, Bursa'da 32 derece.

Marmara'nın iç kesimlerinde ve Kocaeli dolaylarında sağanak yağmur bekleniyor. Hava sıcaklıkları yükselerek mevsim normallerinin üzerine ulaştı.

Ege'den çekilen yağışlar yerini az bulutlu ve güneşli bir havaya bırakıyor. Hava sıcaklıkları Haziran ayı normallerinin üzerinde. 3 günlük tahminlere göre bölge genelinde yağış beklenmiyor.

Akdeniz geneli parçalı bulutlu, Antalya dolaylarına ise güneşli ve sıcak bir hava hakim. Hafta sonu bölge genelinde yağış görülmeyecek.

İç Anadolu'da Kayseri-Sivas dolayları gök gürültülü sağanak yağmurlu. Gündüz sıcaklıklar mevsim normallerinde seyrederken gece sıcaklıkları Haziran ayı normallerinin altında. Bazı yüksek kesimlerde ısıtıcı çalıştırmak gerekebilir.

Karadenizliler hafta sonunu yağışlı geçirecek. Yağışlar miktarını arttırarak bölge geneline yayılıyor. Ani sel ve su taşkınlarına karşı tedbirli olunmalı.

Doğu Anadolu'da bulutlar azalıyor. Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde. Pazar günü Kars sakinlerini sağanak yağmurlu bir hava
bekliyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin genelinde gökyüzü açık, güneşli bir hava görülecek. Bölge halkının artan hava sıcaklıklarına karşı dikkat etmesi gerekiyor. 3 günlük tahminlere göre bölgede yağış görülmeyecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS