hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (25-11-2021)

  Hava Durumu (25-11-2021)
  expand

  Türkiye'nin büyük çoğunluğunda yağış bekleniyor. Bu yağışlar İç Anadolu'da Sivas çevrelerinde karla karışık yağmur, Doğu Anadolu'nun kuzeyinde kar şeklinde kendini gösterecek. Hava sıcaklıkları ise mevsim normalleri altında seyrediyor. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor. Orta ve Güney Ege'de zayıf, Karadeniz ve Akdeniz kıyılarında ise orta kuvvette esmesi bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Marmara Bölgesinde bulutlar yoğunlaşıyor. Sıcaklık bölge genelinde 13-14 derecelerde ölçülüyor. Cuma ve cumartesi ise sağanak yağış görülecek.

  Ege Bölgesi yağışlı. Sıcaklık kıyı kesimlerde 15-16, iç kesimlerde ise 12-13 derecelerde. Cuma günü birkaç derece yükselecek.

  Akdeniz Bölgenin de geneli sağanak yağışlı. Bu yağışlar Cuma ve cumartesi günü de yer yer devam edecek.

  İç Anadolu Bölgesi yağmurlu. Sivas dolaylarında bu yağmur zaman zaman karla karışık şekilde görülebilir. Cuma ve cumartesi bölgede yağışlar görülmeye devam edecek.

  Karadeniz'in batı kesimlerinde hava parçalı bulutlu. Bölgenin kalanı ise yağışlı. Bu yağışlar Gümüşhane dolaylarında karla karışık yağmura dönebilir.

  Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde kar bekleniyor. Güney kesimlerinde bulutlu bir hava görülürken batı kısımlarında yağmur bekleniyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi sağanak yağışlı. Yağışlar Cuma günü de devam edecek. Sıcaklık 13-14 derecelerde ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR