Hava Durumu (26-04-2021)

Hava Durumu (26-04-2021)

Marmara Bölgesi'nin geneli parçalı bulutlu. Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgesi'nin tamamında, Ege Bölgesi'nin iç kesimlerinde sağanak yağmur bekleniyor. Yurdun güneyinde ise bulutlar artıyor. Rüzgar; Karadeniz, Marmara Ege ve Akdeniz'in batısında kuzey yönlerden orta ve orta kuvvetin üzerince esecek. Diğer kıyılarda güney yönlerden orta kuvvette rüzgarlar bekleniyor. İstanbul'da yer yer bulut görülebilir, sıcaklık 17 derece. Ankara'da sağanak yağmur bekleniyor, sıcaklık 14 derece. İzmir'de gökyüzü parçalı bulutlu, sıcaklık 22 derece. Bursa'da sağanak yağmur görülebilir, sıcaklık 17 derece.

Marmara Bölgesi'nin geneli parçalı bulutlu, Kocaeli dolaylarına ise sağanak yağmur bekleniyor. Salı-çarşamba günleri bölgede yağış beklenmiyor.

Ege Bölgesi'nde Kütahya ve Afyonkarahisar çevresi sağanak yağmurlu. Salı-çarşamba günleri bölge geneli bulutlar azalıyor.

Akdeniz Bölgesi'nde bulutlar artıyor, Hatay dolaylarında ise gök gürültülü sağanak yağmur görülebilir. Salı ve çarşamba günü bölgede yağış beklenmiyor.

İç Anadolu Bölgesi'nin geneli sağanak yağmurun etkisi altında. Salı ve çarşamba günü bölgede yer yer bulut görülebilir.

Karadeniz Bölgesi'nin genelinde sağanak yağmur bekleniyor. Yer yer gök gürültüsünün de etkili olacağı sağanak yağmurun salı günü Gümüşhane -Trabzon dolaylarında etkisini sürdürmesi bekleniyor. Çarşamba günü bölge genelinde yağış beklenmiyor.

Doğu Anadolu Bölgesi'nin geneli gök gürültülü sağanak yağmurlu. Gök gürültülü sağanak yağmur salı günü Kars-Erzurum-Hakkari çevrelerinde etkisini sürdürebilir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin genelinde bulutlar artıyor. 3 günlük tahminlere göre bölgede herhangi bir yağış beklenmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS