hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (26-05-2023)

  Hava Durumu (26-05-2023)
  expand

  Marmara Bölgesinde bulutlu ve yer yer yağışlı bir hava var. Sıcaklık bölgede 20 ile 25 derece arasında ölçülüyor. Cumartesi günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinin iç kesimlerinde kuvvetli olmak üzere gök gürültülü sağanak yağışlar görülüyor. Sıcaklık İzmir ve Denizli’de 26, Muğla’da 22, Afyonkarahisar’da 19 derece ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesi bulutlu bir gökyüzüne sahip. Sıcaklık Adana ve Kahramanmaraş dolaylarında 30 dereceye yükseldi. Cumartesi günü 30 derecenin de üzerine çıkması bekleniyor.

  İç Anadolu Bölgesinin geneli gök gürültülü sağanak yağışlı. Bu yağışlar batı kentlerde kuvvetli şekilde kendini gösterecek. Sıcaklık ise bölgede 20 ile 25 derece arasında seyrediyor.

  Karadeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Sıcaklık Bolu’da 21, Samsun ve Trabzon’da 19 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey kesimlerinde kuvvetli olmak üzere gök gürültülü sağanaklar etkili oluyor. Sıcaklık Malatya’da 24, Elazığ’da 23 derece ölçülüyor, gece ise 11 dereceye iniyor.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava çok bulutlu. Diyarbakır ve çevrelerinde gök gürültülü sağanaklar da görülüyor. Sıcaklık Gaziantep’te 29, Diyarbakır ve Adıyaman’da 28, Şanlıurfa’da 31 derece ölçülüyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR