hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Hava Durumu (31-01-2023)

  Hava Durumu (31-01-2023)
  expand
  KAYNAKCNN TÜRK

  Marmara Bölgesinde hava yağışlı. Bu yağışlar Edirne ve Bursa dolaylarında karla karışık yağmura dönüyor. Sıcaklık bölgede 10 derecenin altına geriledi, 5 ile 8 derece arasında seyrediyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ege Bölgesinde hava çok bulutlu, iç kesimlerde yerel kar yağışları görülüyor. Sıcaklık İzmir'de 11, Muğla'da 8, Afyonkarahisar'da 3 derece ölçülüyor.

  Akdeniz Bölgesinde hava bulutlu ve sağanak yağışlı. Bu yağışların doğu kesimlerde kuvvetli olması bekleniyor. Batı Akdeniz'de kuvvetli fırtına ise ulaşımda aksamalara neden olabilir.

  İç Anadolu Bölgesinin genelinde kar yağışı görülüyor. Sıcaklık Ankara'da 4, Eskişehir'de 1, Sivas'ta 3 derece ölçülüyor. Gece ise sıcaklık bölge genelinde 0 derecenin altına iniyor.

  Karadeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlar batı kesimlerde kar şeklinde etkili oluyor. Çarşamba günü kar yağışı etki alanını genişletiyor. Sıcaklık Bolu'da 3, Samsun'da 8, Trabzon'da 11 derece ölçülüyor.

  Doğu Anadolu Bölgesinin genelinde hava kar yağışlı. Bu yağışlar güney kesimlerde daha yoğun görülüyor. Sıcaklık Kars ve Erzurum'da eksi 2, Hakkari'de 2 derece ölçülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava kuvvetli sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede 5 ile 8 derece arasında seyrediyor. Kuvvetli yağışın Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA

   EN ÇOK OKUNANLAR