7 Yüz Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? 7 Yüz Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

7 Yüz Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? 7 Yüz Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

7 Yüz Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? 7 Yüz Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

7 Yüz başrollerinde Melisa Sözen ve Engin Hepileri gibi başarılı ve yetenekli oyuncuların yer aldığı BluTV platformundan seyircisi ile buluşuyor. Dizinin fragmanları yayınlandığı andan itibaren diziye dair konusu, oyuncu kadrosu, bölüm ve sezon sayısı gibi pek çok hususta merak edilen ve araştırılan bir yapım.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Dizinin bir diğer özelliği ise her bölümünde değişik bir konunun işlenmesidir. Kendi içinde başlayıp sonlanan hikayelerin her biri apayrı yaşantıları, karakterleri ve yüzleşme hikayelerini içeriyor. Diziyi başından izleyemeyenlerin de diziyi yakalayabileceği bir akışa haiz. 

7 Yüz Dizisinin Konusu Nedir?  

Farklı insan hikayeleri ve yüzleşmeleri ile oldukça etkileyici ve benzerlerinden daha farklı bir dizi olan 7 Yüz, dizide canlandırılan her bir karakterin yaşantılarına devam edebilmek adına insan yaşamında olabilecek en karanlık yönleri ile yüzleşmek zorunda kalmalarına izleyicilerin tanıklık etmesini sağlıyor. Geçmişin izleri ve gölgelerini hisseden 7 yüzün, tercih etmek için çok fazla bir seçeneği yoktur. Onlar, ya hiçbir şey yapmadan geçmişin yükü altında ezilecekler ya da geçmişleri ile cesur bir şekilde yüzleşerek geleceklerine doğru adım atacaklardır. 

Dizinin bölüm konuları; 1- Büyük Günahlar, 2- Prosedür, 3- Hayatın Müziği, 4- Eşitlik, 5- Refakatçiler, 6- Karşılaşmalar, 7- Biyolojik Saat. 

Oyuncuları ve İsimleri Neler? 

7 Yüz Dizisinin oyuncuları daha önce pek çok başarılı projede izlediğimiz çoğu tanıdığımız isimlerden oluşuyor. Tilbe Saran ve Genco Erkal gibi usta oyuncularda diziye güç katıyor. 

 İlgi çeken dizinin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şöyle:

  - Sabahattin Yakut: Alihan

 - Merve Dizdar: Nihal

 - Serkan Altunorak: Metin

 - Belçim Bilgin: Gözde

 - Özlem Zeynep Dinsel: Seniz

 - Furkan Didim: Semih

 - Pınar Göktaş: Dilek

 - Damla Sönmez: Pınar

 - Melisa Sözen: Banu

 - Genco Erkal: Serhat

 - Sinan Tuzcu: Mete

 - Engin Hepileri: Rıdvan

 - Ekin Koç: Kaan

 - Tilbe Saran: Vildan

 - Dolunay Soysert: Gökçe

 - Cem Davran: Aytaç 

7 Yüz Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm? 

7 Yüz dizisi, 7 rakamının hakim olduğu bir dizi, ismi gibi bölüm sayısı da 7. Toplam 7 bölümden oluşan yapım, BluTv'nin 2017 yapımı yerli dizisi. Her bölümünde seyircileri bambaşka yaşamlara, ruh hallerine ve esrarengiz olaylara sürükleyen dizi, ilginç konuları ile merak uyandırıyor. Hikayelerin işleniş biçimi ile ünlü oyuncuların başarılı performansları diziyi ön plana çıkarıyor. Dizi tek sezon olarak ekranlara geliyor. Dizinin ikinci sezonu ise tüm beklentilere rağmen çekilmemiştir. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

7 Yüz Dizisi IMDB Puanı Kaç? 

7 Yüz dizisini izlemek isteyenler dizi hakkında fikir sahibi olmak için çeşitli araştırmalar yaparken dizinin IMDb puanına da odaklanıyorlar. Dizinin IMDb puanı 7,7 gibi yüksek bir puan. Bu puan diziden beklentileri de yükseltiyor. 

7 Yüz Dizisi BluTv Üzerinden Nasıl İzlenir? 

7 Yüz, binlerce dizi ve filmin reklam olmadan, istenildiği zaman, internetin olduğu her yerden ve her ekrandan izlenebildiği dijital platform BluTv'nin kendi sitesi üzerinden izlenebiliyor. Her bölümünde farklı bir hikayeye yolculuğa çıkaran 7 Yüz, üyelik sistemi ile izlenebilen bir yapım. Üyelik için ad, soy ad, e-mail ve şifre bilgileri kayıt alınıyor. E-Posta adresine gönderilen doğrulama kodunun onaylanması akabinde üyelik aktif hale geliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İlk 7 gün süresince ücretsiz olan Blu Tv daha sonra aylık olarak 9,90-TL gibi cüz-i bir rakamla ücretlendiriliyor. Üyelik işlemlerinin doğru şekilde tam olarak yapılmasından sonra belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılıyor. İstenilen diğer dizilerde platform üzerinden rahatlıkla seyredilebiliyor.