hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ)'de bu yılki tema "Sihire Yolculuk"

  Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ)de bu yılki tema Sihire Yolculuk
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Eğitim ve teknolojiyi bir araya getiren “Eğitim Teknolojileri Zirvesi" 4. kez 4 Mart 2017`de yapılacak. Türkiye’de alanında ilk ve tek olan zirve bu yıl da eğitim, iş ve medya dünyasını bir araya getiriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  4 Mart 2017 tarihinde 4.sü düzenlenecek olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları bir araya getirerek çok çeşitli panel ve atölyelere ev sahipliği yapacak. Zirvenin hedefi, katılımcıları yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik yeniliklerden haberdar ederek onların bu alanlarda çeşitli uygulamalar deneyimlemelerini sağlamak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim, iş ve medya dünyasını bir araya getirmesi bakımından Türkiye’de alanında ilk ve tek olan zirve, katılımcıların üretkenliklerinin arttırılması ve yaratıcılıklarının gelişmesi için onlara ilham kaynağı olmayı amaçlıyor.

  Eğitim teknolojilerinin geleceğine yön veren Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ), bu yıl Radisson Blu Hotel Şişli'de düzenlenecek.

  Vatan Şaşmaz’ın sunumu ile gerçekleşecek 4. Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nin açılışını ünlü illüzyonist Aref Ghafouri çok ses getirecek gösterileri ile yapacak. Ayrıca zirvede Sanal Gerçeklik ile Kodlama Atölyesi, Robotik Atölyesi, Arttırılmış Gerçeklik Atölyesi, Beyin ve Öğrenme Atölyesi, iPad Atölyeleri, Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi, Oyun Temelli Öğrenme Atölyesi, Lego Atölyesi, Girişimcilik Atölyesi, Maker Atölyesi, Oyunlaştırma Atölyesi, Büyük Veri Atölyesi, Etkili Sunum Teknikleri Atölyesi, Neuro Marketing (Nöro Pazarlama) Atölyesi, Web 2.0 ve Web 3.0 Atölyesi, Giyilebilir Teknolojiler Atölyesi ve Eğiticinin Eğitimi Atölyesi yer alıyor. Katılımcılarımız HoloLens’in eğitimde nasıl kullanılabileceğini de ilk kez ETZ’de deneyimleyebilecekler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İlk düzenlendiği  yıldan beri çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de yer verilen etkinlikte, bu yıl da her konuşmacı için KAÇUV’a (Kanserli Çocuklar Umut Vakfı) bağışta bulunulacak.

  Eğitim Teknolojileri Zirvesi (ETZ)de bu yılki tema Sihire Yolculuk

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow