En İyi Yabancı Komedi Filmleri: En Çok İzlenen ve Beğenilen 20 Yabancı Komedi Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En İyi Yabancı Komedi Filmleri: En Çok İzlenen ve Beğenilen 20 Yabancı Komedi Filmi (İmdb Sırasına Göre)

En İyi Yabancı Komedi Filmleri: En Çok İzlenen ve Beğenilen 20 Yabancı Komedi Filmi (İmdb Sırasına Göre)

Gülmek sağlığınız için iyidir. Ve kurulduğu günden bu yana sinemanın öncelikli hedefleri arasında izleyiciyi eğlendirmek, onlara perde önünde gerçeklikten kaçma anları yaşatmaktır. Kesinlikle çok sayıda kahkaha dolu film olduğu için ve her zevke uygun, size son yılların en güzel filmlerinden bazılarını sunmaya karar verdik. İşte sizin için seçtiğimiz en iyi komedi filmleri.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Zaman zaman farklı ama her zaman komik ve eğlenceli olan bir komedi için Amerikan, İtalyan, Fransız, İngiliz ve diğer milliyet komedi filmleri.

1.Kızlarımla Evlenmeyin İMDb 8.8

Philippe de Chauveron tarafından yönetilen 2014 filmi, Kızlarımla Evlenmeyin! Claude (Christian Clavier), Marie ve dört kızından oluşan Chinon'dan (Fransa) son derece muhafazakar bir Katolik ailenin hikayesini anlatıyor.

2.Hangover 3 İMDb 8.7

2009'da başlayan sevilen film serisinin üçüncü bölümü Hangover 3, dört eski arkadaşın bir cehennem ve talihsizlik uçurumu içine çekildiğini görüyor. Bu kez Doug (Justin Bartha), Marshall'ın (John Goodman) önderliğindeki tetikçilerden oluşan bir filo tarafından kaçırılır.

3.Üç Adam Bir Koyun İMDb 8.5

Mia'nın ebeveynlerinin ilk şüphelerine rağmen, her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor; ta ki gelinin babasının çok bağlı olduğu koç Ramsey ahırdan kaybolana kadar. 

4.Tek Bir Catinelle İMDb 8.5

Oğlu Nicol tam notla terfi edince, güneyden göç eden ve Padua'da yaşayan Checco Zalone, uzun zaman önce verdiği sözünü tutmaya zorlanır: çocuğa rüya gibi bir yaz tatili vermek. Sorun şu ki, adam kendini beş parasız ve ödemek için büyük bir borçla buluyor.

5.Dumb & Dumber İMDb 7.3

Oyuncu Jim Carrey'i son yirmi yılın Amerikan komedisinin kralı olarak taçlandıran ilk komedi filmlerinden biri. Normal olmayan iki arkadaşın hikayesi ve her ikisinin de aşık oldukları güzel bir kızın peşinde koştukları tuhaf maceraları. 

6.Anne Babamla Tanış İMDb 7.0

Ünlü Amerikalı aktör Ben Stiller'in belki de en iyi komedi filmlerinden biri. Bazı sahneler gerçekten komik ve eğlenceli. Genç bir adam, kız arkadaşı ve gelecekteki eşi tarafından ailesiyle buluşmaya davet edilir.

7.The Littel Devil İMDb 7.0

Büyük Roberto Benigni'nin ünlü Amerikalı aktör Walter Matthau'nun eşlik ettiği İtalyan komedisinin başyapıtı . Film, küçük bir şeytanın maceralarını ve onu uzakta tutmak zorunda kalacak bir rahibin talihsizliklerini anlatıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

8.Eşek Arısı İMDb 7.0

Aktör Jim Carrey'in bir başka komedi incisi. Bir arkadaşı için çaresiz kalan bir kablo TV teknisyeninin hikayesi. Gözlerini genç bir adama (Matthew Broderick) odaklayacak ve tüm renkleri birleştirecek. 

9.Beni Kendinizle Tanıştırır Mısınız? İMDb 6.8

Genç kadının ailesinin kızlarının hevesli erkek arkadaşının ebeveynleriyle tanışmak için bir yolculuğa çıktığı önceki filmin devamı. De Niro'nun yanında Dustin Hoffman da olacak. 

10.Tanrıdan Bir Hafta İMDb 6.8

Genç bir adam, bir hafta boyunca, ayakkabılarını yapan meslektaşlarından intikam almaktan sevdiklerini fethetmek için istediği her şeyi ona yaptırabilecek süper güçlerle Tanrı'nın kimliğine bürünme fırsatına sahip olacak. 

11.Polis akademisi İMDb 6.7

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 Bugün pek çok izleyici tarafından kırklı yaşlarında tanınan, 80'lerin Amerikan komedisinin kült filmi. Kaçık ve komik bir Amerikan polis okulunda hevesli bir grup polisin tuhaf maceraları.

12.Mr. Bean - The Last Felaket İMDb 6.5

Büyük İngiliz komedyen Rowan Atkinson'ın filmlerinden biri , belki de en çok komik ve kaçık karakter Bean'i canlandırdığı kısa filmleriyle tanınır.

13.Liar Liar İMDb 6.5

Bir oğluyla boşanmış bir avukatı oynadığı bir başka Jim Carrey başyapıtı. Bir baba ve avukat olarak pek çok yalan söylüyor. Bir gün oğul bir dilek dile getirir, yani babanın en az bir gün boyunca her zaman doğruyu söylemesi. 

14.Bana Bakma Seni Duyamıyorum İMDb 6.1

Kör ve sağırları birleştirin ve komik ve gerçeküstü durumlar için sonsuza kadar bir potansiyel elde edin. Bunlar, Richard Pryor ve büyük Gene Wilder gibi iki Amerikan komedi prensinin oynadığı bu 80'lerin sonundaki fantastik komedinin bileşenleri.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

15.All Crazy About Mary (1998) İMDb 6.1

Büyük aktör ve yönetmen Ben Stiller'in sayısız şakası ve komik durumu ile başka bir Amerikan komedi komedisi. İki genç güzel Cameron Diaz'a aşıktır.

16.Ace Ventura İMDb 6.0

Bukalemun Jim Carrey'in kayıp hayvanların beklenmedik ve komik bir avcısını canlandırdığı bir başka komedi filmi. Kediyi mi kaybettin? 

17.Müzede Bir Gece İMDb 6.0

Ben Stiller için oldukça eğlenceli bir fantastik komedide gece müzesi macerası. Larry Daley, basit bir şans eseri, müzedeki tüm canlıların hayata döndüğü kadim bir laneti çağrıştıran New York Doğa Tarihi Müzesi'nin koruyucusudur. 

18.The Monster İMDb 6.0

Roberto Benigni'mizin bir başka komedi komedisi, tamamen olay örgüsünün inşa etmeyi ve devam ettirmeyi başardığı bitmez tükenmez yanlış anlamalar oyunuyla yönetiliyor.

19.Old School İMDb 5.9

Büyümek ve gençliğinden yetişkinliğe geçmek istemeyen üç arkadaş hakkında bir film. Aslında otuz yılın eşiğinde Mitch, Frank ve Beanie'nin hayatı bir dönüm noktasına ulaştı. 

20.İki Kişilik Bir Bilet İMDb 5.9

Kırk yaşında olan ve bu filmi görmemiş olan herkes elini kaldırsın. 1980'lerde muazzam bir başarı ile karşılaşan bir komedi.