Kadebostany'den İstanbul konseri

  1. Kültür Sanat
Kadebostany'den İstanbul konseri
Kadebostany'den İstanbul konseri

İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, 2 Mayıs'ta İstanbul'da konser verecek.

Yüzde yüz Urban Music serisinin ikincisi, 2 Mayıs Çarşamba günü “Kadebostany, Kaan Düzarat ve Akın Sevgör”ü aynı sahnede buluşturacak. Dünyanın en küçük hayali ülkesinde milyonları bir araya getiren İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, yeni albümü Monumental ile KüçükÇiftlik Bahçe'de.

Yüzde yüz Urban Musıc ile yılın ikinci karmasına hazır olun

Kısa sürede üne kavuşup, dünya çapında yüzden fazla konser veren İsviçreli pop müzik grubu Kadebostany, Walking with a Ghost ve The Avener'ın katkıda bulunduğu 2015 çıkışlı Castle in the Snow gibi hit şarkıları ve yeni albümü “Monumental” ile 2 Mayıs Çarşamba günü ’Pop Cumhuriyeti'’ne KüçükÇiftlik Bahçe’yi de ekliyor.

Detroit teknoyu disco’ya, cazı folka yaklaştıran setleri ve özellikle 70’lerin parçalarına getirdiği yorumlarla dikkatleri üzerine çeken Kaan Düzarat, Kadebostany’den önce Urban Music sahnesini geceye hazırlayacak.

Muhteşem gecenin açılışını ise, popüler dizi Fİ’nin müziği olarak tanıdığımız “Vanity Corner” ile sesini geniş kitlelere duyuran ve Eylül’de çıkardığı yeni EP “Routine” ile geleneksel Türk ve modern batı tınılarını bir araya getiren yenilikçi müzisyen Akın Sevgör yapacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS