hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gazeteci Kübra Doğru Ünlü, üçüncü kitabı Sandık ile TÜYAP'ta okuyucusuyla buluşacak

  Gazeteci Kübra Doğru Ünlü, üçüncü kitabı Sandık ile TÜYAPta okuyucusuyla buluşacak
  expand

  TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı, Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile otuz dokuzuncu yılında Beylikdüzü TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 3- 11 Aralık 2022 tarihleri arasında açılıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Pandemi sürecinden ve iki yıl aradan sonra yayınevlerinin katılımının daha yüksek olması beklenirken bu yıl stant ücretlerine yapılan zamların katılımın beklenilen oranını düşürdüğü aktarılanlar arasında. Diğer taraftan bu yıl fuara yeni açılmış yayınevlerinin yoğun katılımı ise katılımı ise fuar düzenleyicilerinin yüzünü güldüren haberler arasında. Fuarın bu yıl onur konuğu ise yazar Nazlı Eray.

  Gazeteci Kübra Doğru ÜNLÜ de Mayıs 2022'de çıkardığı ilk romanı, üçüncü kitabı SANDIK ile TÜYAP’da okuyucusuyla buluşacak.

  Gazeteci Kübra Doğru Ünlü, üçüncü kitabı Sandık ile TÜYAPta okuyucusuyla buluşacak

  Haziran 2022’den bu yana katıldığı tüm kitap fuarlarında okuyucunun ilgisinin “Sandık”a yoğun olduğunu belirten yazar ilk romanın satış grafiğininse çok iyi olduğunu belirtti.

  “Sekiz yıl sonra İstanbul Kitap Fuarında yeninden bir romanla katılıyor olmanın heyecanını yaşadığını yaşıyorum. Yaşanmış gerçek hikayeler silsilesiyle kurgusunu ördüğüm romanım “Sadık”ın beğeniyle karşılık bulması ziyadesiyle memnun edici. Diğer taraftan yayınevim Mavi Nefes Yayınevi’nin desteğini her daim yanımda hissetmek ayrıca sevincim. Yayınevi bünyemizde var olan çok kıymetli yazar dostlarımla tüm fuar boyunca konuklarımızı bekliyor olacağız. Çokça söyleşmek, bolca sarışmak, hikayelerimizi dillendirmek üzere hepsini bekliyoruz. Ben iki hafta boyunca Cumartesi – Pazar günleri orada olacağım.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gazeteci Kübra Doğru Ünlü, üçüncü kitabı Sandık ile TÜYAPta okuyucusuyla buluşacak

  3 – 4 – 10 – 11 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri 14 :00 ile 16:00 arasında imza günlerim var. Göçlerle çoğalmış, birçok etnik kimlikle tanışmış, 1970’lerin o güzelim mahallesinde yaşamış “Cennet Mahallelileri” ayrıca bekliyorum. Bana göre yazarların “düğünü” imza günleri ve söyleşileridir. Mahallemin güzel insanları biliyorum ki beni burada da yalnız bırakmayacak. Çünkü “Sandık” İstanbul’un en güzel mahallelerinden biri olan Cennet Mahallesinin yansımasıdır.

  SANDIK Hakkında;

  www.cnnturk.com/video/kultur-sanat/kitap/sandiktan-cikan-ve-hafizalara-kazinan-yasamlar-mahalle-bir-insan-galerisidir

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow