'Kızıl Göğün Altında' sinemadan önce kitapçılarda

'Kızıl Göğün Altında' sinemadan önce kitapçılarda

2017'nin en iyi romanlarından biri olarak kabul edilen ABD'li yazar Mark Sullivan'ın kaleme aldığı 'Kızıl Göğün Altında' sinemaya uyarlanıyor. Diğer yandan Sullivan'ın bu eseri beyazperdeden önce kitabevlerinde yerini alıyor.

ABD'li yazar Mark Sullivan'ın İkinci Dünya Savaşı temalı romanı 'Kızıl Göğün Altında', beyazperdeye uyarlanıyor. Spiderman'in başrolünde yer alan Tom Holland'ın Pino karakterine hayat vereceği film öncesinde Sullivan'ın kitabı, kitabevlerinde yerini alıyor.

'Kızıl Göğün Altında', İkinci Dünya Savaşı'nın gizli kahramanlarından birinin gerçek hayat hikayesine odaklanıyor. Tarihin en karanlık zamanlarından birinde yaşayan genç Pino'nun cesaretinin ve direnişinin destansı öyküsünün anlatıldığı roman okurları derinden etkileyecek.

Sullivan'ın bu romanı Goodreads Ödüllerinde, En İyi Tarih Romanı Finalisti, En Çok Okunan 20 Kitaptan Biri ve Ayın En İyi Kitabı seçilmeyi başardı.

Dönüş Üçlemesi devam ediyor

Mark Sullivan'ın 'Kızıl Göğün Altında' romanının yanı sıra Robert Charles Wilson'un kaleme aldığı ve milenyum sonrası bilimkurgu edebiyatının en büyük eserlerinden biri olarak kabul edilen ödüllü eser Dönüş'ün devam kitabı olan Eksen de Türkçe olarak okurlarla buluşacak.

Büyücülük dünyasında bir macera

Lee Kelly'nin kaleme aldığı 'Yasak Büyü' de okurlarla buluşacak. Kelly'nin fantastik türdeki romanında okurlar caz çağı ile yeraltı büyücülük dünyasının inanılmaz bir birleşimine şahit olurken, yasak büyünün şiddet dolu ve tehlikeli dünyasında bir maceraya çıkacaklar.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS