hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Prof. Dr. Canan Karatay’ın 3 kitabı Harvard Kütüphanesi’ne girdi

  Prof. Dr. Canan Karatay’ın 3 kitabı Harvard Kütüphanesi’ne girdi
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Dünyanın önde gelen üniversitelerinden biri olan ve kütüphanesinde 20 milyon kitap bulunduran ABD’nin Boston şehrinde bulunan Harvard Üniversitesi, dünyada en büyük kütüphaneye sahip üniversite. Harvard Üniversitesi Kütüphanesi, 2017 Kasım ayında, Türkiye’den Prof. Dr. Canan Karatay’ın kitaplarını kütüphaneye dahil etti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yayınlandığı günden itibaren alanında birinci sırada kalarak Türkiye’nin en çok satan yemek kitabı olanı Karatay Mutfağı ile Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık ve Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var kitapları artık Harvard Üniversitesi Kütüphanesi’nde ve kataloğunda. Bu kitaplar Mayıs 2012’de Hayykitap tarafından yayınlanmıştı. 

  Sağlık alanında birçok ezberi bozan ve Türk halkına sağlık konusunda farkındalık sağlayan Prof. Dr. Canan Karatay’ın toplamda 6 kitabı bulunuyor. Karatay Diyeti, Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık, Karatay Mutfağı, Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var, Karatay Diyeti’yle Beslenme Tuzaklarından Kurtuluş Rehberi ve Anne Adayları ve Hamileler İçin Karatay Diyeti kitaplarının toplam satışı 1 milyonu aştı. 

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow