Tudem'den Şubat'ta Nazan Tacer'le origami kampanyası

Tudem'den Şubat'ta Nazan Tacer'le origami kampanyası

Tudem Kitabevi, Şubat ayını, kâğıt katlama sanatı origaminin Türkiye'de yaygınlaşmasına büyük katkıları bulunan Nazan Tacer'in kitaplarıyla origami yapma zamanı ilan etti. Tacer'in kitapları Şubat ayı boyunca yüzde 30 indirimle okurlara ulaştırılacak.

Geçmişi yaklaşık 2 bin yıl öncesine dayanan kâğıt katlama sanatı origaminin Türkiye'de yaygınlaşmasına büyük katkıları bulunan Nazan Tacer'in, Kuklalar, Oyuncaklar, Hayvanlar, Bitkiler, Hediyelik ve Mini Mini Origami olmak üzere Tudem etiketiyle yayımlanmış altı farklı origami kitabı bulunuyor.

Kâğıdı hayal gücüyle buluşturan Tacer'in kitapları, origamiye ilgi duyan her yaştan okura kılavuzluk ediyor. Kitaplar, origaminin ABC'sinden, temel katlama tekniklerine; kolay anlaşılır tanımlardan, püf noktalara ve pratik önerilere uzanan zengin bir içerik sunuyor.

Ülkenin dört bir yanında atölye çalışmaları da gerçekleştiren Nazan Tacer'in kitapları, çocukların analitik ve üç boyutlu düşünebilme yetilerini geliştirmelerine, kendi becerileriyle yeni eserler yaratmalarına olanak sağlıyor.

Mini Mini Origami kitabında, origamiyle yeni tanışacak minik eller için temel katlama yöntemlerini esas alan basit ve kolay anlaşılır örnekler sunan Tacer, zamanla deneyim kazanan eller için hazırladığı Kuklalar, Oyuncaklar, Hayvanlar, Bitkiler ve Hediyelik kitaplarında ise her yaşa ve beğeniye seslenen, değişen zorluk derecelerinde katlamalar paylaşıyor.

Nazan Tacer, kitaplarıyla herkesi, ellerini ve yaratıcılığını konuşturarak kendi origami serüvenini yaşamaya davet ediyor.

Başta İstanbul Beşiktaş, Kadıköy ve İzmir Alsancak Tudem Kitabevleri olmak üzere, Tudem'in online satış mağazası www.tudem.com ve farklı adreslerdeki kampanya noktalarında toplu olarak edebiyatseverlerin beğenisine sunulan Nazan Tacer kitapları Şubat ayı boyunca yüzde 30 indirimli olarak okurlara ulaştırılıyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS