hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ünlü Yazar Saadet Algan'dan yeni kitap müjdesi

  Ünlü Yazar Saadet Algandan yeni kitap müjdesi
  expand

  Influencer dünyasının başarılı isimlerinden Saadet Algan, ilk kitabı 'Size Koca Diyebilir miyim?'in ardından ikinci kitabı için büyük bir hazırlık ve heyecan içinde.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Influencer dünyasında başarılı çalışmalara imza atan ve her geçen gün adından sıkça söz ettiren Saadet Algan, ikinci kitabı için kolları sıvadı.

  İlk kitabı “Size Koca Diyebilir miyim? ile büyük bir çıkış yapan Algan, ikinci kitabında influencer dünyasının bilinmeyen yönlerini farklı bir dille hikayeleştirerek okuyucuyla buluşacak.

  Eğlenceli kurgusu, sade ve anlaşılır dili ile okuyucuya keyifli vakit geçirtecek olan kitabın ismi için son hazırlık aşamasında olan Saadet Algan, kitabın çıkış tarihini 2021 yılının ilk ayları olarak açıkladı.

  2017 yılında da Işın Karaca’nın büyük çıkış yaptığı ve çok sevilen şarkısı ‘Bize de Bu Yakışır’ın sözlerine imzasını atan Saadet Algan, başarılı ve sevilen biri olmanın sırrını;

  ‘Kendi doğrularımdan hiç şaşmadan gece-gündüz çalıştım. Etik olmayan hiçbir işin içinde olmamaya gayret gösterdim ve bu da bana hep güzel kapılar açtı. Samimiyet ve şeffaflık önceliklerim arasında yer aldı. Tüm bunların hepsi birleştiğinde ise başarı kendiliğinden geldi.’ diye açıkladı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow