Son Dakika

Bozcaada, bir kez daha caz ile buluşmaya hazırlanıyor

A A

28.02.2018 - 12:11 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Betül Memiş / Cnnturk.com

Geçen yıl birincisi düzenlenen Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden Bozcaada'da temmuz ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Caz festivalleri fikrine açık havada bir caz festivali deneyimi tasarlayarak yeni bir bakış açısı getiren Bozcaada Caz Festivali funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve özgür caz sevenlere hitap ediyor.

Bozcaada, bir kez daha caz ile buluşmaya hazırlanıyor

Yaşattığı deneyim, enerjisi, doğa ve adayla bağı ile herkesi derinden etkileyen festival, bu yıl ikinci kez bizi büyülemek üzere yola çıkıyor. Festival adanın en güzel koyu olan Ayazma'ya tepeden bir bakış atarak Tarihi Manastır'ın yeşil bahçesinde 27-28-29 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. 

Arabistan'daki ilk caz festivali

Bozcaada Caz Festivali

Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali; funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve özgür caz gibi türleri içerecek geniş bir programla Kabak & Lin, allaturca music ve Pavli Bozcaada iş birliği ile düzenlenecek.

Kendine Has ve Avek Volkswagen katkılarıyla gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali bünyesine bu sene müzikle beraber, atölyeler, sosyal projeler, gastronomi projeleri, adanın farklı noktalarında karşınıza çıkacak etkinlikler ve konserler ekleyerek içeriğini genişletecek ve Bozcaada'ya yayılacak. Festivalin detaylı programı ve biletler çok yakında Bozcada Caz Festivali mecralarında.