hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Grup Yorum 17 Nisan'da Yenikapı'da dinleyicileriyle buluşacak

  Grup Yorum 17 Nisanda Yenikapıda dinleyicileriyle buluşacak
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Grup Yorum 17 Nisan Pazar günü Yenikapı'da "Bağımsız Türkiye" konserinde dinleyicileriyle buluşacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bakırköy'deki Halk Pazarında 4 yıldır düzenledikleri "Bağımsız Türkiye" konserlerinde 1 milyonu aşan dinleyici kitlesiyle buluşan Grup Yorum'a yönelik yasaklara, bu yıl yenileri eklenmişti. Bakırköy'de düzenleyecekleri 5. konserleri yasaklanan ve gelmeye çalışanlar da engellenen Grup Yorum, bu kez dinleyicileriyle Yenikapı'da buluşacak. Konser 17 Nisan 2016 Pazar günü.

  İzmir'de Grup Yorum konserine valilikten yasak

  "Bağımsız, özgür ve sosyalist bir Türkiye için şarkılar, türküler söylemeye devam edeceğiz" diyerek konserin duyurusunu yapan Grup Yorum, orkestrasıyla, büyük sahnesiyle, konuk sanatçılarıyla, dansları ve kurgularıyla sahnede olacak. Yenikapı Meydanındaki konser saat 15.00'da başlayacak.

  İzmir'de yüz binlerle buluşan Grup Yorum'a Ankara'da yasak

  Grup Yorum geçtiğimiz yıl 30. yılı nedeniyle çeşitli illerde stadyum konserleri düzenlemek istemiş ama engel ve yasaklarla karşılanmıştı. Yine de 5 ilde dinleyicileriyle buluşan Grup Yorum'un İzmir'de Gündoğdu Meydanı'ndaki konserine 750 bin, Ankara'da Sıhhiye Meydanındaki konserine 250 bin, Adana'da Uğur Mumcu Meydanındaki konserine 75 bin kişi, Dersim'de Seyit Rıza Meydanındaki konserine ise 10 bin kişi katılmıştı. Grup Yorum'un İstanbul'da Bakırköy Halk Pazarındaki 30. yıl konserine ise, 1 milyondan fazla dinleyicisi katılmıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow