Netflix Aşk Taktikleri filmi konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman yayınlanacak?

Netflix Aşk Taktikleri filmi konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman yayınlanacak?

Netflix Aşk Taktikleri filmi konusu ne, oyuncuları kimler, ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız ve Atakan Çelik gibi isimlerin yer aldığı Aşk Taktikleri filmi Netflix’te yayınlanacak. Peki, sinemaseverlerin merakla beklediği Aşk Taktikleri filminin konusu ne, oyuncuları kimler? İşte filmin yayınlanacağı o tarih…

Film henüz vizyona girmeden önce yaşanan gelişmeler dikkatleri projeye çekmişti. Netflix’ten filmiz vizyona gireceği yayın tarihi ile ilgili beklenen duyuru geldi.

NETFLİX AŞK TATİKLERİ FİLMİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Projenin başrol oyuncularından Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda 11 Şubat’ta filmin vizyona gireceğini duyurdular. Netflix’ten yapılan paylaşımda da 11 Şubat tarihi belirtildi. Filmin 14 Şubat Sevgililer Günü’nden 3 gün önce vizyona girecek olması dikkat çekti.

NETFLİX AŞK TAKTİKLERİ KONUSU VE OYUNCULARI

Netflix’ten konuyla ilgili yapılan açıklamada “Biri senin için yanıp tutuşsun diye iddiaya girişir misin? Çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarı sıra dışı taktiklerle bunu başarmaya çalışacak.” ifadeleri kullanıldı.

Demet Özdemir’in hayat verdiği karakter erkekleri çözdüğünü belirterek bu konuda sürekli takipçilerine bilgiler verecek. Takipçilerinin de o zaman o taktikleri sen kullan demesi üzerine karakter bu iddiayı kabul edecek ve bir erkeği nasıl tavladığını uygulamalı olarak yazısında anlatmak için maceraya başlayacak. Aynı şekilde Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı karakter de yakın arkadaş çevresinde kadınları tamamen çözdüğünü belirtecek ve bunu ispatlamak için iddiaya girecek.

Filmin oyuncu kadrosu ise şöyle; Demet Özdemir

Şükrü Özyıldız

Atakan Çelik

Doğukan Polat

Özgür Ozan

Deniz Baydar

Hande Yilmaz

Ecem Atalay

Yasemin Yazıcı