Ödüllü dizi "Downton Abbey" D-Smart'ta

Ödüllü dizi "Downton Abbey" D-Smart'ta

Ödüllü dizi "Downton Abbey" D-Smart'ta

Ödüllü diziler “Downtown Abbey” ve “Mozart in the Jungle” Türk televizyonlarında ilk kez D-Smart/DiziSmart Platin ekranlarında yayınlanacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Downton Abbey

Drama türünde bir dönem dizisi olan "Downton Abbey", Downton Malikânesi'nde yaşayan soylu Crawley Ailesi’nin hayatını anlatıyor.

İlk sezonda 1. Dünya Savaşı eşiğindeki İngiltere’de tanıştığımız Crawley ailesinin hayatı, 1912’de Titanik’in buzdağına çarpmasından, savaş sonrası Avrupa’nın siyasi durumuna kadar birçok önemli tarihi olayın etkileriyle birlikte anlatılıyor.

Hugh Bonneville, Laura Carmichael, Jim Carter, Brendan Coyle, Michelle Dockery gibi sanatçıların başrollerini paylaştığı, sayısız Emmy ve Golden Globe Ödüllü dizinin 5.sezon bölümleri, 14 Mart Pazartesi gününden itibaren her Pazartesi DiziSmart Premium HD kanalında gösterilecek.

Mozart in the Jungle

Blair Tindall’ın komedi türündeki "Mozart in the Jungle: Sex, Drugs, and Classical Music" adlı kitabından esinlenilen dizi, New York'ta genç bir obua sanatçısının, profesyonel kariyerini ve içerisinde bulunduğu müzik dünyasını anlatıyor.

Başrollerinde Gael García Bernal, Lola Kirke, Saffron Burrows, Hannah Dunne ve Barnadette Peters gibi isimlerin yer aldığı yapım, online dizi/film izleme platformu "Amazon"da çok izlenenler arasına girerek, televizyon ekranlarına başarıyla geçiş yapmıştı.

Akıcı senaryosu ve sinematografisi ile dikkat çeken "Mozart in the Jungle"ın 2016 Golden Globe'da Komedi Dalında En İyi Dizi ve En İyi Erkek Oyuncu (Gael García Bernal) ödülleri bulunuyor.

"Mozart in the Jungle" TV’de ilk kez 15 Mart Salı gününden itibaren hafta içi her gün D-Smart ekranlarında olacak.