23 Nisan’da çocuklara özel filmler D-Smart’ta

23 Nisan’da çocuklara özel filmler D-Smart’ta

D-Smart, 23 Nisan'da da çocuklar için bir çok başarılı yapımı ekrana getiriyor. MovieSmart FamilyHD, MovieSmart Premium HD ve MovieSmart Türk HD ekranlarında birbirinden eğlenceli film seçkisi, çocuklar için ekranlara geliyor.

Ayrıca “Tom ve Jerry”, “Scooby-Doo”, “Müfettiş Gadget” ve “Mr Bean” gibi eğlenceli ve zamansız çizgi film klasiklerinin yepyeni bölümlerinin HD kalitesinde yayınlanacağı, ailece izlenebilecek eğlenceli çocuk kanalı Boomerang, 23 Nisan 2016’da D-Smart,  122 no’lu kanalda yayına başlayacak.


The Pirate Fairy / Tinker Bell ve Korsan Peri / MovieSmart Family HD / 13.25


Yönetmen:          Peggy Holmes


Seslendirenler:  Mae Whitman, Christina Hendricks, Tom Hiddleston


Yapım Yılı:           2014


Tür:                      Animasyon-Macera


Ülke:                    ABD


Konu:                 Zarina adındaki peri, Peri Adası'nın çok değerli Mavi Peri Tozunu çalar ve kaçar. Skull Rock korsanları, Tinker Bell ve diğer peri arkadaşları güçlerini birleştirerek, peri tozunu ait olduğu yere geri getirene kadar, hep beraber hayatta bir kez ele geçebilecek bir maceraya çıkarlar. Ancak, Tink'in dünyası Zarina'nın peşinde alt üst olur. O ve peri arkadaşları, yeteneklerini yitirmektedirler. O yüzden, zamana karşı yarışarak Mavi Peri Tozunu geri getirmeli ve Peri Adası'nı kurtarmalıdırlar.The Sandlot / Sokak Arkadaşları / MovieSmart Family HD / 14.50


Yönetmen:          David M. Evans


Oyuncular:  Tom Guiry, Mike Vitar, Patrick Renna


Yapım Yılı:           1993


Tür:                      Komedi-Dram


Ülke:                    ABD


Konu:                 Babasını yıllar önce kaybeden Scotty, annesi ve üvey babasıyla California'ya taşınır. Civarda beyzbol oynayan çocuklarla arkadaş olmak isteyen Scotty'nin tek sorunu beyzbol bilmemesidir. Ancak takımın kaptanı Benjamin, ona yardımcı olur.


 


The Young and Prodigious T.S. Spivet / Kahraman Çocuk / MovieSmart Family HD / 16:45


Yönetmen:          Jean-Pierre Jeunet


Oyuncular:          Kyle Catlett, Helena Bonham Carter, Judy Davis


Yapım Yılı:           2013


Tür:                      Aksiyon-Dram-Macera


Ülke:                    Fransa-Avustralya-Kanada


Konu:                 T.S. Spivet, böcek morfolojisini takıntı haline getiren annesi, Miss America olmanın hayallerini kuran kız kardeşi ve babasıyla birlikte, Montana'daki bir çiftlikte yaşayan 12 yaşında bir çocuktur. Spivet gün geçtikçe harita yapımı ve keşifler konusunda daha da yetenekli hale gelmektedir. Bir gün Smithsonian müzesinden beklenmedik bir telefon alır. Son yaptığı keşfin prestijli Bair Ödülü'ne layık görüldüğü söylenir. Spivet, ödül törenine gelmesi ve bir konuşma yapması için davet edilmiştir. Hiç kimseye haber vermeden Washington'a giden bir trene biner ve yolculuğu böylece başlamış olur.


 


Max / MovieSmart Family HD / 18.40


Yönetmen:          Boaz Yakin


Oyuncular:          Thomas Haden Church, Josh Wiggins, Luke Kleintank


Yapım Yılı:           2015


Tür:                      Macera


Ülke:                    ABD


Konu:                  Afganistan savaşına gönüllü olarak katılan Kyle, orada sahiplendiği Max isimli küçük bir köpekle dostluk kurar. Savaş alanında zeki bir şekilde büyüyen Max, gerektiğinde Kyle'a yardım eden bir savaş uzmanı köpek haline gelir.


 


Home / Evim / MovieSmart Family HD / 20.45


Yönetmen:          Tim Johnson


Seslendirenler:   Jim Parsons, Rihanna, Steve Martin, Jennifer Lopez


Yapım Yılı:           2015


Tür:                      Animasyon


Ülke:                    ABD


Konu:    Kendi halkı tarafından kovalanan ve peşindeki düşmanlardan kurtulabilmek için Dünya'da bir yerlerde saklanmaya karar veren Of, bu gezegende güvende olacağına inanmaktadır. Fakat Of, peşindeki düşmanlara yanlışıkla saklandıkları yeri ifşa edince büyük bir karmaşa başlar ve sevimli uzaylı dostumuz tek çareyi bir genç kızdan yardım almakta bulur. Şimdi her ikisini de, dünyanın etrafında dolaşacakları son derece eğlenceli ve renkli bir yolculuk beklemektedir. Hem Of hem de kısa sürede kendisiyle dostluk kuran Lüle; farklı olmanın ve hatalar yapmanın insanlığın bir parçası olduğunu anlayacaklardır. Her ikisi de kendi dünyalarına ait olmayan yabancılar konumuna düştükten sonra, kendilerini biraz daha tanıma ve yüzleşme fırsatı bulurlar.


 


ParaNorman / MovieSmart Family HD / 22.30


Yönetmen:          Chris Butler, Sam Fell


Seslendirenler:   Kodi Smit-McPhee, Anna Kendrick


Yapım Yılı:           2012


Tür:                      Animasyon – Komedi


Konu:                  Norman ölü insanların ruhlarını görebilen, onlarla konuşup iletişime geçebilen 10 yaşlarında, sevimli bir çocuktur. Bir gün yaşadığı kasabayı zombiler basar ve çok korkmuş olan kasaba halkının ondan başka yardım isteyecek kimsesi yoktur. Üstelik bu her zamanki gibi başa çıkabileceği bir durum değildir; kasabanın üzerine yüzyıllardır süren bir lanet musallat olmuştur ve Norman'ın bu meseleyi çözmesi için sadece zombilerle değil hayaletler, cadılar ve laftan anlamayan yetişkin insanlarla da uğraşması gerekecektir.


 


Annie / MovieSmart Premium HD / 13.05


Yönetmen:          Will Gluck


Oyuncular:          Quvenzhané Wallis, Cameron Diaz, Jamie Foxx


Yapım Yılı:           2014


Tür:                      Komedi / Aile


Ülke:                    ABD


Konu:    Annie, kendisine derin bir nefret besleyen zalim üvey annesi Bayan Hannigan'ın gazabı altında yaşayan yetim bir çocuktur. Yaşının ötesinde bir dayanıklılıkla ve iyimser doğası gereği yetim olmanın getirdiği tüm zorluklara karşı savaşan Annie'nin talihi Benjamin Stacks adlı genç bir politikacıyla tanıştıktan sonra dönmeye başlar. New York belediye başkanlığı seçimlerinin güçlü adaylarından biri olan Stacks, Annie'yi evlat edinmeye karar verir. Bu karar, kampanyasını olumlu yönde etkileme ihtimalini de sahiptir. Stacks, zamanla bu hayat dolu küçük kızı daha iyi tanıyacak ve kariyerine yaptığı pozitif etkiyi birebir hissetmeye başlayacaktır. Film, “En İyi Kadın Oyuncu (Quvenzhané Wallis)” ve “En İyi Şarkı” dallarında Golden Globe’a aday gösterilmiştir.


 


The Book of Life / Hayat Kitabı/ MovieSmart Premium HD / 17.10


Yönetmen:          Jorge R. Gutiérrez


Seslendirenler:   Diego Luna, Zoe Saldana, Channing Tatum


Yapım Yılı:           2014


Tür:                      Animasyon


Ülke:                    ABD


Konu:    Manolo, ailesinin beklentilerini karşılamakla yüreğinin sesini dinleyerek hayallerinin peşinde koşmak arasında kararsız kalmış bir gençtir. Çok başarılı bir boğa güreşçisi olsa da asıl istediği gitar çalmaktır. Hayallerinin prensesi Maria'ya kavuşabilmek için de en iyi arkadaşı Joaquin'le birlikte 3 farklı dünyada birbirinden fantastik maceralara atılacaktır. Film, “En İyi Animasyon” dalında Golden Globe’a aday gösterilmiştir.


 


Çılgın Kamp / MovieSmart Türk HD / 21.30


Yönetmen :         Aram Gülyüz , Emir Khalilzadeh                 


Oyuncular :         Burak Temiz, Murat Prosçiler, Eda Gülten                            


Senaryo :             Seçil Kahveci , Serhat Kahveci                    


Yapım :                2015 - Türkiye                  


Tür :                     Aile ,  Macera                  


Konu:                   Aynı mahallede yaşayan fakat araları pek de iyi olmayan iki arkadaş grubu, soluğu çılgın maceraların geçtiği bir yaz kampında almaya karar verirler. Diğer yandan tek amacı büyük hazineyi ele geçirmek olan Azmanlar çetesi de hapisten kaçıp kampı ele geçirmeye çalışırlar. Bu talihsiz rastlantı çocukları ve Azmanlar çetesini karşı karşıya getirince de iş başa düşer. Barış ve Savaş aralarında anlaşmaya varırlar ve Azmanlar çetesine karşı işbirliğine giderler. Küçük kafadarlar şimdi kampı onların elinden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girmeye hazırlanacaklardır. Film, televizyonda ilk kez yayınlanmaktadır.


              

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS