hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Avatar: Suyun Yolu oyuncuları ve konusu: Avatar: Suyun Yolu kaç saat, kaç dakika?

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  Yönetmen koltuğunda James Cameron'un ve 2009’daki ilk filmden tam 13 yıl sonra izleyicinin karşısına geldiği Avatar 2 vizyona girdi. Peki, Avatar: Suyun Yolu kaç saat, kaç dakika? İşte Avatar: Suyun Yolu oyuncuları ve konusu…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dünyanın en fazla hasılat yapan filmleri arasına giren yapımın devamı için vizyon tarihi birkaç kez ertelenmişti. Merakla beklenen film 13 yıl sonra sinema severlerle buluştu. Avatar 2: Suyun Yolu filminin 16 Aralık 2022 Cuma günü vizyona girdi.

  AVATAR 2 KONUSU

  Jake Sully ve Neytiri bir aile kurarlar ve birlikte kalmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Ancak, eski bir tehdit başladığı işi bitirmek için geri döndüğünde, evlerini terk etmek ve Pandora'nın farklı bölgelerini keşfetmek zorunda kalırlar.

  Bilimkurgu, macera, fantastik ve aksiyon türündeki Avatar: The Way of Water veya Avatar 2: Suyun Yolu, 2009 yılındaki fenomen filmin devamı niteliğinde. Cameron’un yaratmış olduğu evreni bu sefer daha derinden ve çok daha yakından göreceğiz. Avatar 2, ilk filmden birkaç yıl sonrasında geçiyor. Jake Sully ve Neytiri artık bir kendi ailelerini kurmuştur. Ancak eski bir tehdit tekrardan geri dönmüştür. Jake ve Neytiri’nin ailesiyle birlikte evlerini terk etmek, Pandora’nın farklı bölgelerini keşfetmek zorundadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AVATAR 2 OYUNCULARI

  Merakla beklenen filmin kadrosunda Sam Worthington, Zoe Saldana, CCH Pounder, Matt Gerald, Kate Winslet, Edie Falco, Brendan Cowell ve Michelle Yeoh gibi isimler yer alıyor.

  AVATAR: THE WAY OF WATER SÜRESİ KAÇ SAAT?

  16 Aralık 2022’de vizyona giren Avatar 2: Suyun Yolu, 3 saat 10 dakika süresiyle dikkat çekiyor. Film James Cameron'un şimdiye kadar yaptığı en uzun film konumunda. Aynı zamanda 2009’da çıkan ilk Avatar filminden de tam 30 dakika daha uzun. Cameron yaptığı açıklamada filmin uzunluğunun “duygusal bir temelde son derece ilgi çekici bir hikaye anlatmak” için gerekli olduğunu söyledi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow