Bu hafta 11 film vizyona girecek

Türkiye sinema salonlarında bu hafta 6'sı yerli 11 film vizyona girecek. "Winchester Gizemli Ev", 19. yüzyılın en önemli ateşli silah üreticilerinden Winchester'ın varisi Sarah Winchester'ın sıra dışı hikayesini beyaz perdeye taşıyacak. Rebecca Hall ile Dan Stevens'ın başrollerde yer aldığı "İlişki Durumu: Açık İlişki", bir çiftin ilişki sınavını konu ediniyor.Bütün Saadetler Mümkündür
Dram türündeki film, üniversitede mühendislik okuyan bir gencin, solistlik yapan ve yalnız bir adamın bakımını üstlenen bir kadın ile tanıştıktan sonra değişen hayatını anlatıyor.
Son Oyun
Sinan Tabanlı ve İlhan Akgül'ün yönettiği "Son Oyun", Avrupa'nın yeraltı dünyasında karanlık geçmişi olan bir adamın, işlediği suçların kefaretini kendine has bir şekilde ödemeye çalışmasını konu alıyor.
Horoz Bayram
Komedi filmi "Horoz Bayram"; herkese borçlandığı kasabadan para kazanmak için İstanbul'a gitmenin yolunu düşünen bir adamın, bu uğurda çevirdiği oyun sonrası gelişen olaylar etrafında dönüyor.
Cici Babam
Meltem Bozoflu'nun yönettiği "Cici Babam", babaları öldükten sonra annelerinin yeni bir eş bulmasını hazmedemeyen üç yetişkin kardeşin, kendini aileye kabul ettirmeye çalışan "cici baba"yı engellemeye çalışmasını konu ediniyor.
Sandık
"Sandık", kendi halinde bir dağ köyüne nereden geldiği belli olmayan helikopterlerin bir grup sandığı bırakmasıyla gelişen olaylar etrafında dönüyor.
Vallahi Hortladı
Volkan Adıyaman'ın yazıp yönettiği "Vallahi Hortladı"; 14 kişinin, ölümsüzlüğe kavuşmak adına yeniden dünyaya gelen ve kendilerine musallat olan bir adama karşı gelmeye çalışmalarını anlatıyor.
İlişki Durumu: Açık İlişki
Rebecca Hall ile Dan Stevens'ın başrollerde yer aldığı "İlişki Durumu: Açık İlişki", bir çiftin ilişki sınavını konu ediniyor.
Winchester Gizemli Ev
Korku, gerilim ve biyografi türündeki film; 19. yüzyılın en önemli ateşli silah üreticilerinden biri olan Winchester'ın varisi Sarah Winchester'ın yüz yıla yakın bir süredir anlatılan sıra dışı hikayesini odağına alıyor.
Zamanda Kıvrılma
Ava DuVernay'in yönettiği "Zamanda Kıvrılma", bilim insanı olan babasının kaybolmasının ardından onu arayışa koyulan ve bu arayışı kozmik bir maceraya dönüşen bir gencin öyküsünü beyaz perdeye taşıyor.
Köpek Adası
10 / 11
Bu hafta 11 film vizyona girecek
Wes Anderson'ın animasyon filmi "Köpek Adası", Japonya'da otoriter bir yöneticinin emriyle köpeklerin çöp yığınlarından oluşan bir adaya gönderilmesi sonrası gelişen olayları konu alıyor.
Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık
11 / 11
Bu hafta 11 film vizyona girecek
Haftanın bir diğer animasyon filmi "Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık", Maşa isimli küçük bir kız çocuğuyla sirkten emekli ayı Mişka'nın maceralarını anlatıyor.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS