Bu hafta 9 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 5'i yerli 9 film vizyona girecek. Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in başrollerinde yer aldığı "Can Feda", operasyon sürecinde olan bir Özel Kuvvetler timinin hikayesini ele alıyor. Haluk Bilginer'in oyuncu kadrosunda yer aldığı Almanya yapımı "Eski Kocam(ız)", iş hayatında hızla yükselen bir kadının, kocasının eski eşiyle birlikte yaşamak zorunda kalması sonucu gelişen olayları anlatıyor.Can Feda
Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in başrollerinde yer aldığı "Can Feda", yedi yıldır bir iç savaşın sürdüğü, dünyanın en tehlikeli bölgesine operasyona çıkan bir Özel Kuvvetler timinin hikayesini ele alıyor.
Eyvah Karım
"Eyvah Karım" komedi türündeki film, çapkınlık yaparken basılan bir kocanın başına gelen olaylar etrafında dönüyor.
Karımı Gördünüz mü?
Bülent Pelit'in yazıp yönettiği "Karımı Gördünüz mü?", tatile gittikleri tesislerde eşini kaybeden bir adamın hikayesini konu alıyor.
Antep Fıstığı
"Antep Fıstığı", Almanya'da doğup büyümüş genç bir kadının dedesinin kendisine miras bırakması sonucu Gaziantep'e gelmesiyle gelişen olaylar etrafında dönüyor.
Eski Kocam(ız)
Haluk Bilginer'in oyuncu kadrosunda yer aldığı Almanya yapımı "Eski Kocam(ız)", iş hayatında hızla yükselen bir kadının, kocasının eski eşiyle birlikte yaşamak zorunda kalması sonucu gelişen olayları beyaz perdeye taşıyor.
Karanlık Sır
Genç oyuncuların başrolünde yer aldığı haftanın korku filmi "Karanlık Sır", ayrı ayrı yetimhanelere gönderilmemek için annelerinin ölümünü herkesten saklayan dört kardeşin hikayesini anlatıyor.
Louis ve Luca: Büyük Peynir Yarışı
"Louis ve Luca: Büyük Peynir Yarışı"; komşu köy ile düzenlenen geleneksel peynir yarışını kazanmak için kolları sıvayan Louis ve Luca'nın hikayesini minik sinemaseverlerin beğenisine sunacak.
Fındık İşi 2
Cal Brunker'ın yönettiği animasyon filmi "Fındık İşi 2", Sincap Surly ve arkadaşlarının lunaparka dönüştürülmek istenen parkı koruma mücadelelerini konu ediniyor.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS