"Görevimiz Tatil" 23 Şubat’ta vizyonda

"Görevimiz Tatil" 23 Şubat’ta vizyonda

Yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı, başrollerini, Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün oynadığı Görevimiz Tatil 23 Şubat’ta vizyona girecek.

İstanbul ve İzmir’in Ödemiş ilçesinde gerçekleşen filmin çekimleri 4 hafta sürdü. Film, hem çağımızın hastalığı aile içi iletişimsizliği, hem de iş ve sosyal yaşamda yer bulmakta zorlanan kadınların, aslında neler başarabileceği konularını, komedinin usta oyuncularıyla eğlenceli bir şekilde anlatıyor.

Görevimiz Tatil’in konusu;

Mutlu ailesi, İstanbul’un güzide semtlerinden Bakırköy’de yaşayan, yediği önünde yemediği arkasında orta direk bir kentli ailedir. Evin annesi Türkan Mutlu, kocasının ilgisizliği yüzünden temizlik hastasına dönüşmüş ve tam bir “Cefakar Türk Annesi” timsali olmuştur. Türkan Mutlu, ailesinin içindeki kopukluktan ve muhabbetsizlikten hiç memnun değildir. Kocası Sıtkı televizyon başında uyukluyor, ergen kızı Melike’nin elinden cep telefonu, küçük oğlu Ali’nin elinden ise tablet düşmüyordur. Türkan en sonunda dayanamaz ve sinir krizi geçirdikten sonra ailecek aile terapisine giderler. Ailenin 9 yıldır tatile gitmediğini öğrenen aile terapisti, tatile gitmeleri yönünde telkinde bulunur. 9 yıl aradan sonra ilk defa tatile çıkan ailemizi komik ve macera dolu bir yolculuk bekliyordur.

Künye:
Yapım: SUGARWORKZ & TAFF
Yapımcılar: Murat Şeker & Uğur Şeker & Timur Savcı & Cemal Okan
Yönetmen: Murat Şeker
Senaryo: Murat Şeker - Ali Tanrıverdi

Oyuncular:
Demet Akbağ
Zafer Algöz
Deniz Altan
Ali Keçeli
Hakan Bilgin
Özlem Türkad
Enis Arıkan
Sinan Çalışkanoğlu
Filiz Ahmet
Onur Dilber
Sarp Akkaya
Yılmaz Gruda
Anıl Tetik

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS