hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Görümce filmi oyuncuları kimler? Görümce filmi konusu nedir? Görümce filmi vizyon tarihi!

  Görümce filmi oyuncuları kimler Görümce filmi konusu nedir Görümce filmi vizyon tarihi
  expand

  Görümce filmi bu akşam ekranlarda izleyiciyle buluşuyor. Başrollerini Gupse Özay ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı Görümce filminin konusu ve oyuncuları merak edildi. Peki, Görümce filmi oyuncuları kimler? Görümce filmi konusu nedir? İşte Görümce filminin vizyon tarihiyle ilgili bilgiler..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gupse Özay'ın başrolünü oynadığı komedi filmi Görümce, bu akşam ekranlara geliyor. Görümce filmi 2016 yılında vizyona girdi. Film, içinde barındırdığı komedi unsurları ve gerçekçi konusu ile sinemaseverlerin dikkatini çeken yapımlar arasında yerini aldı. Görümce, izlemek için Türk komedi filmi arayanlara önerebileceğimiz yapımlardan birisi. 

  GÖRÜMCE FİLMİ KONUSU

  Yeliz erkek kardeşi Ahmet'e fazlasıyla düşkündür. Yeliz'in bu düşkünlüğü sonucu ikili birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz'i kötü bir sürpriz beklemektedir, zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Ahmet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz'in dünyası başına yıkılır. Yeliz'in umudu, Ahmet'in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayrılmasıdır. Ancak işini şansa bırakmayan Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip kardeşiyle sevdiği kızı ayırma planları yapmaya başlar. Kıskanç ablası Yeliz ile sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet'in yapabileceği tek şey her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışmaktır. Bu mücadele boyunca Yeliz'i de, Deniz'i de, Ahmet’i de türlü komik maceralar beklemektedir...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gelin-görümce arasındaki çekişmeli ilişkiyi mizahi bir dille ele alan komedi yapımı Görümce'nin başrollerini yerli komedinin sevilen yüzü Gupse Özay ve ekranların yeni keşiflerinden Eda Ece üstleniyor. BKM yapımı filmin yönetmen koltuğunda Kocan Kadar Konuş, Patron Mutlu Son İstiyor gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Kıvanç Baruönü otururken, filmin senaryosu ise Özay'a ait.

  GÖRÜMCE FİLMİ OYUNCULARI

  Gupse Özay

  Buğra Gülsoy

  Eda Ece

  Zeynep Kankonde

  Danilo Zanna

  Dilşah Demir

  İnci Pars

  Özlem Öçalmaz

  İlk çıkış tarihinden sonra dönem dönem TV’de gösterime giren Görümce filmi bu akşam yeniden ekranlarda olacak. Bu nedenle filmin kadrosu ve konusu merak ediliyor. Görümce filmi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Türk komedi yapımlarından birisidir. Gupse Özay'ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünde oynadığı Görümce filmi izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

  GÖRÜMCE FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

  Kıvanç Baruönü’nün yönettiği Görümce filmi, İstanbul’da çekildi ve film 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girdi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow