İki dev oyuncu 'Yol Ayrımı'nda karşı karşıya

İki dev oyuncu 'Yol Ayrımı'nda karşı karşıya

Yavuz Turgul’un yazıp yönettiği Yol Ayrımı’nın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Yavuz Turgul'un yeni filminde de Eşkıya, Muhsin Bey ve Av Mevsimi gibi pek çok filmde birlikte çalıştığı Şener Şen başrolde. Filmin sürprizlerinden biri de deneyimli oyuncu Çiğdem Selışık Onat.

Türkiye'de ve yurt dışında sayısız oyunculuk ödülü sahibi Onat, Şener Şen'in canlandırdığı Mazhar Kozanlı'nın annesi Firdevs Hanım rolünde karşımıza çıkacak. Türk seyircisi Onat'ı Çırak ve İstanbul Kırmızısı filmlerindeki başarılı performanslarından hatırlıyor.

10 Kasım'da izleyicisiyle buluşacak filmde Şener Şen ve Çiğdem Selışık Onat'la birlikte Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Mert Fırat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Defne Kayalar ve Şerif Erol yer alıyor.

Filmin konusu

Yıllardır dev Kozanlı imparatorluğunu perde arkasından yönetmiş Firdevs Hanım, oğlu Mazhar'ın geçirdiği büyük değişimden sonra tahtını ve çok daha fazlasını kaybetmenin eşiğine gelmiştir. Tabii ki onun da oğluyla savaşmak için kendine ait yöntemleri vardır. Bu yöntemler önce oğlunu, sonra da tüm holdingi geri dönülmez bir yola sokacak olsa da…

 

 

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS