Kadınlar Günü'nde izleyebileceğiniz birbirinden güzel 7 film

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde izleyebileceğiniz birbirinden güzel 7 film önerisini sizler için bir araya getirdik.İçimdeki Yangın (Incendies)
İkizler Jeanne ve Simon'u karışık köklerini araştırmak için Orta Doğu'ya göndermek bir annenin son dileğidir. Wajdi Mouawad'ın beğenilen oyunundan uyarlanan film, iki genç yetişkinin köklü nefret, sonu gelmeyen savaşlar ve kalıcı sevgiye yolculuğunu anlatan güçlü ve dokunaklı öyküsüdür.
Gölgede Dans (Shadow Dancer)
Londra'da yarıda kesilen bir bomba eyleminden sonra Collette, bir MI5 subayının eline düşer. Subay Mac, ona bir anlaşma teklif eder: Ya muhbirlik yapacak ya da hapse girecektir. Oğlu için endişelenen ve Belfast'a dönen Collette, İngiliz istihbaratı için önemli bir casus haline gelir. Mac onu korumak için büyük riskler alsa da ikisi de seçeneklerinin daraldığının farkındadır.
Yetişkin Becerileri (Adult Life Skills)
20'li yaşlarının sonundaki Anna erken bir orta yaş krizine girmiştir. Anna çevresinden uzaklaşıp gençlik günlerine geri döner ve annesinin bahçesinde münzevi gibi yaşamaya başlar.
Yüzündeki Sır (Phoenix)
Auschwitz toplama kampından kurtulan Yahudi bir kadın olan Nelly, savaşın hemen ardından, yüzündeki korkunç yara izini sildirmek için bir dizi operasyon geçirir. Yeni bir yüze kavuşan Nelly'nin sıradaki hedefi, kendisini Nazilere ihbar eden kocası Johnny'yi bulmak olur...
Dalida
Film, albümleri dünya çapında 130 milyondan fazla satan, sayısız başarıya ve ödüle sahip, bir dönemin en ünlü müzik ikonlarından Dalida'nın gerçek yaşam öyküsünü ekrana getiriyor.
Koş Lola Koş (Run Lola Run)
Genç Lola'nın sevgilisi Manni, mafya için çalışan bir kuryedir. Son işinde Lola onunla buluşmakta gecikince Manni, alması gereken parayı kaybeder. Sevgilisini mafyadan kurtarmak zorunda olan Lola'nın 20 dakika içinde kayıp para çantasını bulması veya bir yerden bu parayı temin etmesi gerekmektedir. Lola'nın zamana karşı yarışı başlamıştır...
Üç Renk: Mavi (Three Colors: Blue)
Film, trafik kazası sonucu kızını ve ünlü bir besteci olan kocasını yitiren Julie'nin hikayesini anlatır. Başta ailesinin yokluğuna dayanamayan Julie intihara yeltense de daha sonra bakış açısını değiştirip kocasının ölümü nedeniyle yarım kalan bir bestesi üzerinde çalışmaya ve onu tamamlamaya karar verir.
Hepsi ve çok daha fazlası D-Smart'ta
8 Mart'a özel bu filmler ve çok daha fazlası için tıklayın.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS