Kötü Kedi Şerafettin vizyonda

Kötü Kedi Şerafettin vizyonda

Karikatürist Bülent Üstün'ün kaleminden çıkan ve efsaneye dönüşen Kötü Kedi Şerafettin’den esinlenerek beyaz perdeye aktarılan film bugün vizyona girdi.

Kötü Kedi Şerafettin’in seslendirmesini Uğur Yücel gerçekleştirirken, diğer karakterleri Demet Evgar, Güven Kıraç, Okan Yalabık, Gökçe Özyol, Ayşen Guruda, Cezmi Baskın, Yekta Kopan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimler seslendiriyor.


Dergi kokan film: Kötü Kedi Şerafettin


Filmin konusu: Sıradan bir Mart sabahında, kötü kedilerin en kötüsü, anti-kahraman Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile mangal hazırlığındadırlar. Fakat evdeki hesap çarşıya uymaz. Zira Şero aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulur, bir dizi düşmanının saldırısına uğrar, hayatında ilk kez aşık olur dahası baba olduğunu öğrenir. Sorunların çözümü ise Rıza’dan gelir: Bundan böyle hayvan değil, insan gibi düşüneceklerdir!


Senaryo uyarlamasını Bülent Üstün ve Levent Kazak’ın, yönetmenliğini ise Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal'ın üstlendiği filmin sinemaseverlerden nasıl bir tepki alacağı merakla bekleniyor.


Filmin 2 yönetmeni ve seslendirmesini yapan yıldız isimler Kötü Kedi Şerafettin'i anlattı


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS