hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Mutluluk Zamanı filmi konusu ve oyuncuları! Mutluluk Zamanı nerede çekildi?

  Mutluluk Zamanı filmi konusu ve oyuncuları Mutluluk Zamanı nerede çekildi
  expand

  Başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun paylaştığı Mutluluk Zamanı filmi bu akşam Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Romantik komedi türündeki Mutluluk Zamanı filmiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, Mutluluk Zamanı ne zaman, nerede çekildi? İşte Mutluluk Zamanı filmi konusu ve oyuncuları..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer'in senaryosunu yazdığı, Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu "Mutluluk Zamanı" bu akşam TV ekranında izleyiciyle buluşacak. Kusursuz bir hayata sahip olan iki gencin sürpriz şekilde yollarının kesişmesini konu edinen Mutluluk Zamanı filminin oyuncuları ve nerede çekildiği araştırılıyor.

  MUTLULUK ZAMANI FİLMİ KONUSU

  Mert, müşterilerini hayata karşı ayakları dimdik yere basan insanlara dönüştüren 'mutluet.com.tr ' şirketinin sahibidir. Geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın yolları sürpriz bir şekilde kesişir. Mert'in hayatı Ada'yı tanıdıkça değişmeye başlar. Mert'i tanıdıkça ona aşık olan Ada ise ne kadar duygularına engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kendisini hep kaybeden biri olarak gören Ada'nın ağabeyi Tarık'ın hayatı ise Mert'le tanıştığında bambaşka bir hal alır. Fakat ne Cengiz'in Mert'in kız kardeşine aşık olduğundan haberi vardır; ne de Ada'nın abisinin Mert'ten çapkınlık dersleri aldığından.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mutluluk Zamanı filmi konusu ve oyuncuları Mutluluk Zamanı nerede çekildiMUTLULUK ZAMANI OYUNCULARI

  Barış Arduç - Mert

  Elçin Sangu - Ada

  Cengiz Bozkurt - Tarık

  Dila Bayrak

  Levent Öktem

  Nazlı Kar

  Kerem Hakan Ilçin

  MUTLULUK ZAMANI NEREDE ÇEKİLDİ?

  Mutluluk Zamanı çekimlerinin bir kısmı Prens Adaları içerisinde yer alan Heybeliada'da gerçekleşti. 10 Kasım 2017 tarihinde izleyiciyle buluşan film, aynı zamanda İstanbul'un farklı ilçe ve semtlerinde çekildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow