Şener Şen ve Perran Kutman Malatya'da

Şener Şen ve Perran Kutman Malatya'da

8. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde Onur Ödülleri'nin bu yılki sahipleri Şener Şen ve Perran Kutman, Malatya'ya geldi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Malatya Valiliği’nin katkılarıyla 9-15 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen 8. Malatya Uluslararası Film Festivali tarafından her yıl sinemaya emek vermiş usta isimlere takdim edilen Onur Ödülleri’nin bu yılki sahipleri Şener Şen ve Perran Kutman, Malatya’ya geldi.

Rol aldığı pek çok televizyon yapımı ve sinema filmiyle hafızalara kazınan usta oyuncu Perran Kutman ve 43 yıllık sinema kariyeri boyunca 35’den fazla filmde rol alan, tiyatro, sinema ve televizyon dünyasının en deneyimli oyuncularından Şener Şen, 8. Malatya Uluslararası Film Festivali’nin davetlisi olarak Malatya’ya geldi. Usta sanatçılar 9 Kasım akşamı gerçekleştirilecek açılış töreninde Onur Ödülü alacak.

Perran Kutman’a ödülünü, özellikle ‘Yol’ filmi başta olmak üzere birçok önemli film ve televizyon dizisindeki unutulmaz rolleriyle hafızalara kazınan bir başka başarılı oyuncu Şerif Sezer takdim edecek.

Şener Şen ise ödülünü ünlü komedyen ve sinemacı Cem Yılmaz'ın elinden alacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS