hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tatlım Tatlım filmi konusu ve oyuncuları: Tatlım Tatlım nerede çekildi, çekildiği yerler?

  Tatlım Tatlım filmi konusu ve oyuncuları: Tatlım Tatlım nerede çekildi, çekildiği yerler
  expand

  Yılmaz Erdoğan'ın hem senaryosunu üstlendiği hem de Demet Akbağ ile birlikte oyuncu kadrosunda yer aldığı Haybeden Gerçeküstü Aşk'ın Film uyarlaması olan Tatlım Tatlım filmi bu akşam TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Peki, Tatlım Tatlım nerede çekildi, çekildiği yerler? İşte Tatlım Tatlım filmi konusu ve oyuncuları..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başrollerini, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin’in paylaştığı, Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği BKM filmi "Tatlım Tatlım"ın konusu, oyuncu kadrosu ve çekildiği yerler bakımından merak ediliyor. İlişkilerin çeşitli aşamalarında yaşananları kadın ve erkek ekseni üzerinden eğlenceli bir dille anlatan, kendilerini olayların akışına bırakmış dört çiftin hikayesi "Tatlım Tatlım" 2017'de vizyona girmişti. İşte diğer detaylar..

  TATLIM TATLIM FİLMİNİN KONUSU NE?

  Tatlım Tatlım filminde aynı partide tanışan 4 ayrı çiftin yaşadıkları komik bir dille ele alınıyor. Dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise... İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlanılıp ardından hemen didişilir ise... Akla şöyle bir soru gelebilir mi: Ey sevgili sevgililer sizin aşka işiniz yok mu?

  TATLIM TATLIM OYUNCULARI KİMLER?

  Gupse Özay

  Büşra Pekin

  Aylin Kontente

  Şebnem Bozoklu

  Bülent Emrah Parlak

  Çağlar Çorumlu

  Serkan Keskin

  Fatih Artman

  TATLIM TATLIM FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

  Tatlım Tatlım filminin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilmiştir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow