Vizyonda bu hafta: 8 Ocak 2016

Bu hafta "Jennifer Lawrence", "Robert De Niro", "Bradley Cooper", "Christian Bale", "Ryan Gosling", "Brad Pitt", "Steve Carell", "Sylvester Stallone", "Samuel L. Jackson" ve "Kurt Russell" gibi dev isimlerin yer aldığı 6 yeni film vizyona girdi.Joy
David O. Russell'in yönettiği ve Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Edgar Ramirez, Virginia Madsen ve Bradley Cooper'ın oynadığı "Joy", izleyici ile buluşuyor.
Joy
Başrolünde Jennifer Lawrence'ın bulunduğu biyografi, komedi ve dram karışımı film, iş hayatına atılıp kendi ayakları üzerinde cesurca durmaya çalışan bir kadının hikayesini anlatıyor.
Büyük Açık
Adam Mckay'in yönettiği "Büyük Açık" filminde Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling ve Brad Pitt gibi başarılı isimler rol alıyor.
Büyük Açık
Michael Lewis'in çok satan kitabına ve gerçek bir hikayeye dayanan filmin konusu şöyle:
Büyük Açık
"Bankacılık sektörünün dışından dört kişi, büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı ekonominin küresel çöküşünü görür. Ekonomide büyük bir açık bulduklarına inanan ve harekete geçen bu 4 kişinin cesur yatırımları, onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık noktasına götürecek."
The Hateful Eight
Yönetmenliğini Quentin Tarantino'nun yaptığı "The Hateful Eight", Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Tim Roth, Michael Madsen ve Bruce Dern gibi ünlü oyuncuları bir araya getiriyor.
The Hateful Eight
Western türündeki film, iç savaş'ın bitmesinden yıllar sonra, bir grup yabancının, tipiden kurtulmak için dağdaki bir konaklama yerine sığınmasını ve kasvetli bir havada bu kişiler arasında yaşanan olayları beyazperdeye yansıtıyor.
Creed: Efsanenin Doğuşu
Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson ile Phylicia Rashad'ın oynadığı filmin yönetmenliğini Ryan Caagler yaptı.
Creed: Efsanenin Doğuşu
Efsaneleşmiş "Rocky" filmlerinin hikayesinde yeni bir sayfa olan "Creed: Efsanenin Doğuşu"nda oynayan Oscar adayı Sylvester Stallone, kendisinin ikonlaşmış rolü Rocky'yi canlandırıyor.
Creed: Efsanenin Doğuşu
Dram türündeki film, babası ünlü bir Boks Şampiyonu olan ve kendisi de boksör olmak isteyen bir gencin, gerçek bir dövüşçüye dönüşme yolculuğunu konu alıyor.
Amman Hocam
Pierre-François Martin-Laval'ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Christian Clavier, Isabelle Nanty, Kev Adams ve François Morel gibi isimler yer alıyor.
Amman Hocam
Yönetmen Martin Laval'ın, senaryosunu Mathias Gavarry ile birlikte kaleme aldığı komedi türündeki film, bir lisenin itibarını kurtarmaya çalışan öğretmen ve öğrencilerinin komik hikayesini anlatıyor.
Sevimli Tilki
Yönetmenliğini Ge Shuiying'in yaptığı animasyon türündeki filmin seslendirme kadrosunda, Matthew Warzel ve Anthony Lawson gibi isimler bulunuyor.
Sevimli Tilki
Filmde, yetenekli bir ajan olan ve Havuç şehrine giden Sevimli Tilki F.O.X.'un, şehrin iyi kalpli dost tavşanlarının arasına sızmış yapay tavşanı bulma mücadelesi konu ediliyor.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS