Son dakika: Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi oyuncuları kimler?

Son dakika: Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi oyuncuları kimler?

Son dakika: Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi oyuncuları kimler?

Orgazine İşler’in devam filmi olan Sazan Sarmalı vizyona girdi. 14 yıl sonra devamı çekilen Organize İşler’de yer alan oyuncularsa sinemaseverler tarafından merak konusu oldu. İşte projenin konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı oyuncu kadrosu geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Filmin popüler dijital platformlardan olan Netflix’te de yayına girmesi sinemaseverleri heyecanlandırdı. İşte merakla beklenen proje ile ilgili tüm detaylar…

Film sinemaseverler tarafından büyük beğeni alırken, 2 hafta gibi bir sürede 2.5 milyon kişi filmi sinemada izledi. Öte yandan dün akşam saatlerinde büyük bir sürpriz yaşandı. Küresel medya devi Netflix, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmini yayınladı.

Netflix’ten konu ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Netflix'te Türk filmi zamanı! Yılın en çok konuşulan yapımlarından Organize İşler Sazan Sarmalı bugünden itibaren Netflix'te.

Türkiye dahil, ABD'den İngiltere'ye, Kanada'dan Danimarka'ya, 190'dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul'un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.

ORGANİZE İŞLER 2 SAZAN SARMALI OYUNCU KADROSU

Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı'nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan (Asım Noyan), Kıvanç Tatlıtuğ (Sarı Saruhan), Ezgi Mola (Lerzan Berrak), Bensu Soral (Nazlı Noyan), Rıza Kocaoğlu (Arıza Rıza), Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor.