Stranger Things Dizisinin Konusu Nedir? Stranger Things Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Stranger Things Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Stranger Things Dizisinin Konusu Nedir? Stranger Things Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Stranger Things Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Stranger Things yeni bir Netflix dizisidir ve hemen büyük bir başarı elde etti. İlk sezon sadece 15 Temmuz'da yayınlandı. Televizyon dizisi sevenler, bu ürünle ilgili coşkulu incelemeler ve fikirlerle internette dolup taştılar, bu da San Diego'daki Comic-Con'da gazeteciler ve diğer dizilerden aktörler tarafından geniş ölçüde yorumlandı. Bu nedenle Stranger Things, Netflix'in en son başarılarından biri olarak kabul edilebilir.

Stranger Things Dizisinin Konusu Nedir?

 Stranger Things, 1983 yılında Indiana'da, sakin Hawkins kasabasında geçen bir Amerikan televizyon dizisidir. Dört asosyal çocuktan oluşan bir grubun ve ailelerinin hayatları bir filmin ortadan kaybolmasına yol açan garip fenomenlerle alt üst olan hikayesini anlatır. Arkadaşlarıyla oynadıktan sonra bisikletle eve dönen 12 yaşındaki Will Byers (Noah Schnapp, Bridge of Spies), garip bir varlık tarafından kovalandığını fark eder.

 Aynı zamanda başka bir tuhaf olay daha yaşanır, genç bir kızın kasabaya gelişi, Eleven( Millie Bobby Brown, Godzilla II - Canavarların Kralı)) gizli bir laboratuvardan, Haekins Ulusal Laboratuvarı'ndan, gizemli bir yaratık tarafından öldürülen bir araştırmacının ölümünün yarattığı kafa karışıklığından yararlanarak kaçtı.

 Laboratuvardan kaçarken Onbir, arkadaşlarını aramak için ayrılan ve onu o kadar şaşırmış halde bulan grup üyeleriyle tanışır ve onu Mike'ın evinde saklamaya karar verirler ve kız onlara inanılmaz telekinetik güçlerini gösterir ve kimin veya daha doğrusu ne olduğunu bilmek için iletişim kurar. Will'i kaçırdı.

 Stranger Things Dizisinin Oyuncuları ve İsimleri Neler?

 İşte oyunda yer alan oyuncular ve seçilen karakterlerin isimleri şöyledir.

 David Harbour (Jim Hopper): Kenny Kaboom

 Finn Wolfhard (Mike Wheeler): Bilge Sylvester

 Gaten Matarazzo (Dustin Henderson): Meryl Stroop

 Natalia Dyer (Nancy Wheeler): Jinx

 Dört yıldız, Kayıp Odyssey: Ten-Towns için Oyuncak Zamanı oturumunda yer alan Sahil Büyücüsü'nden Chris Perkins ile birlikte oynadı. Bu nedenle, Noel'i kurtarmak için Buzyeli Vadisi'nin buzunda heyecan verici bir maceraya atıldılar.

 Oyuncuların Dungeons & Dragons oynadığını görmek, oyunun dizide ne kadar önemli bir rol oynadığını göz önünde bulundurarak hayranlar için çok önemli bir şey. Aslında bazı unutulmaz dizilerin merkezinde yer alıyor ama aynı zamanda, özellikle ilk sezonda bazı bölümlerin yapısını karakterize ediyor.

 Stranger Things Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

 Dizi 3 sezon ve 25 bölümden oluşuyor. Stranger Things, biliyoruz ki bir yılı atlayacak: Temmuz 2019'da Netflix dizisinin 3. sezonunun ilk çıkışından sonra hayranlar 2021'e kadar ağız kuruluğunu sürdürecek. Diğer şeylerin yanı sıra, Gelecek bölümler; Büyük olasılıkla Sovyetler Birliği'ndeki bazı çalışma kamplarında tutuklu olan Şerif Hopper'ın ortadan kaybolduğuna inanılan karakterin geri döneceğini biliyoruz.

 14 Şubat 2020 Cuma günü Netflix, Stranger Things 4 için çekimlerin başladığını duyurdu ve David Harbour'un Jim Hopper rolüne geri döneceğini resmen onayladı. 30 Eylül 2019 Pazartesi Netflix,

 Stranger Things'in dördüncü sezonunun yenileneceğini resmen duyurdu. Stranger Things 4. sezon Netflix'e geliyor, artık resmiyet kazandı. Netflix'te henüz bir Stranger Things4 çıkış tarihimiz olmadığını varsayalım, ancak bununla ilgili ipuçları var.

 Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

 2020'nin sonunda Stranger Things 4 için yayınlanmasının, Kasım ayının dördüncü Perşembe gününe denk gelen önemli bir Amerikan tatili olan Şükran Günü ile aynı zamana denk gelebileceğine dair hipotez artık hariç tutulacak. Aslında, sağlık acil durumunun ardından aradan sonra çekime yeniden başlıyorlar, bu yüzden dizinin 2021'e ertelenmesi çok muhtemel. Pandemi dolayısıyla süre biraz daha uzayacak gibi görünüyor.

 Duffer kardeşler, Stranger Things 4 sezonunun gerçekleştirilmesi için sözleşmeye ek olarak, yeni diziler ve Netflix için özel projeler için çok yıllık bir anlaşma imzaladılar.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS