Titans Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Titans Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Titans Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Titans Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

2018 yılında DC Universe Stream kanalında ilk kez ekranlara gelen Titans dizisi, son zamanlarda en çok sevilen çizgi romandan uyarlanan dizilerden birisidir. Bir DC dizisi olan Titans, acemi bir ekibin kahramanlıklarını izleyicilerine macera ve aksiyon dolu sahneleriyle sunmaktadır. Peki, Titans dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?

Titans dizisi tam olarak 22 kişiden oluşan geniş bir yazar kadrosuna sahip olmakla birlikte bu iş için öne çıkan asıl fikir sahipleri Geoff Johns, Akiva Goldsman ve Greg Berlanti gibi isimlerden oluşmaktadır. Anna Diop, Teagan Croft ve Brenton Thwaites gibi isimler ise başrol kadrosunu oluşturmaktadır. IMDb puanı 7,7 olarak belirlenen bu süper kahraman dizisi şuan için toplamda 2 sezon ve 24 bölümden oluşuyor.

 Titans Dizisinin Konusu

 Titans dizisi çizgi romanlardan uyarlama bir dizi olarak ekranlara gelmekte aynı zamanda dizinin adı Türkçeye titanlar olarak çevrilmektedir. Bu dizide kendilerine Titanlar olarak hitap eden bir takım problemli gençlerin bir araya gelerek kahramanlık öykülerini anlatıyor. Bu acemi kahramanlar bir araya geldiklerinde çok büyük sorunlarla yüzleşip insanlık ve dünyayı kurtarabilmek için büyük bir savaş veriyor. Bu kahramanların gelişim süreçlerini daha detaylı anlatmak için geçmişten kesitler de araya eklenerek izleyiciler için çok katmanlı bir dizi sunulmaktadır.

 Dizi Gotham şehrinde geçmekte ve dizinin ana karakteri Robin ise Gotham şehri ile akıllara kazınan Bruce Wayne yani Batman’in sağ koludur. Batman ile yaşadığı problemlerden dolayı arasına mesafe koyan Dick Grayson, Gotham’dan ayrılır ve Detroit Polis Departmanı’nda çalışmaya başlar. Dick Grayson, Robin kimliğinden uzaklaşmaya çalışır ancak onun için bunu yapabilmek hiçte kolay olmayacaktır. Sorunlu bir kız olan ve Detroit’te yaşayan Rachel Roth’un hayatına dahil olması ile işler çok daha zorlaşır.

 Dick Grayson Rachel’ı kurtarmaya çalışır ve ardından gençlerden oluşan kahraman ekip bir araya gelir. Herkes geçmiş deneyimlerini ardında bırakarak şehri korumak için harekete geçer. Titans dizisi, kötülüklere karşı gelmek için birlik olan bir grup genci ve onlara destek olan dedektif Dick Grayson’u anlatıyor.

 Titans Dizisinin Oyuncuları ve Karakterleri

 Dick Grayson - (Brenton Thwaites): Hikayenin ana karakteri olan Robin’e hayat veren isim.

 Ailesini kaybeden ve bir sirkte büyüyen Dick Grayson, Batman’in onu büyüyüp yetiştirmesiyle zaman içerisinde Batman’in sağ kolu olmuştur.

 Rachel Roth - (Teagan Croft): Ailesi ile problemleri olan Raven, güçlerinin hala farkında değildir. Kuzgun ismiyle de bilinir.

 Starfire - (Anna Diop): Koriand’r karakterini canlandıran isim Starfire olarak gelişim göstermiştir. Bir araba kazası yaşayan ve sonucunda hiçbir şey hatırlamayan Starfire, bu olayın sonunda özel güçlerini fark eder.

 Gar Logan - (Ryan Potter): Gar Logan karakteri aynı zamanda Beast Boy adıyla da anılmaktadır. Gar, bir hastalık geçirir ve bu hastalık yüzünden ölmesi beklenir ancak uyandığında özel güçler kazandığını fark eder.

 Conner Kent/ SuperBoy - (Joshua Orpin)

 Hank Hall – (Alan Ritchson)

 Dawn Granger – (Minka Kelly)

 Jason Todd/ Robin – (Curran Walters)

 Titans Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

 Bir DC dizisi olan Titans, 2018 yılında ilk defa izleyicisiyle buluşarak kendisini sevdirmeyi başardı. Acemi bir genç ekibin kahramanlıklarını konu alan dizi, toplamda 2 sezondan oluşmakta ve her sezonda 12 bölüm bulunmaktadır. Ortalama olarak her bölüm 45 dakika kadar sürmektedir. Birinci sezondan sonra 2 yıl kadar ara veren dizi 2020 Ocak ayında ekranlara geri dönerek izleyicisini tekrar ekranlara bağlamıştır. Soluksuz kendini izleten aksiyon ve macera dolu Titans dizisi, kadrosuyla çok dikkat çekmektedir. Şu anda Netflix’te yayınlanan Titans dizisi yapımcısından 3. Sezon çekimleri için onay almıştır. Ancak 3. Sezon yayın tarihi henüz belli değildir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS